Yeni Batman rolü için Robert Pattinson ismi geçiyor

by Aybike Güzel
0 comment

2021 yılında vizyona girecek yeni Batman sinemasının yapım hazırlıkları devam ederken sinema tarihinin en kıymetli rollerinden birisi olarak görülen Bruce Wayne için şimdi bir netlik yok. Hollywood kaynakları 2 isim üzerinde duruyor.

Yeni jenerasyon

Gelen bilgilere nazaran Twilight serisi ile yıldızı parlayan Robert Pattinson en değerli aday olarak gösteriliyor. 33 yaşındaki İngiliz yıldızın görüşmelerde son etaba geldiği lakin şimdi bir muahedenin olmadığı söz ediliyor.

Diğer bir gündeme gelen isim ise Nicholas Hoult. About a Boy sinemasıyla öne çıkan Hoult bilhassa yeni jenerasyon X-Men serisiyle yıldızını parlatmıştı. Hoult son olarak Tolkien uyarlamasıyla kameraların karşısına geçti. Hoult için kesin bir bilgi bulunmuyor. 

Yeni sinema The Batman olarak isimlendirilecek ve Catwoman ile Penguin karakterleri barındıracak. 25 Haziran 2021 tarihi için vizyonu belirlenen sinemanın ön yapım evresine yıl sonunda yahut gelecek yıl başında girmesi bekleniyor.

Sinema tarihinin her vakit gündemde kalan Batman rolü için geçmiş yıllarda Michael Keaton, George Clooney, Christian Bale, Ben Affleck üzere isimleri görmüştük.

 

You may also like

Leave a Comment