LG Infogram bilgi müsabakası ödül dağıtıyor

by Aybike Güzel
0 comment

Geçmiş yıllarda sevilerek takip edilen LG’nin bilgi yarışı Infogram Ramazan ayıyla birlikte tekrar başlıyor. Oyuncular soruları bildikçe puanlar topluyor ve farklı LG eserlerinden kazanma bahtı elde ediyor.

Yeniden başlıyor

www.lginfogram.com web sitesi üzerinden kayıt yaptıran yarışmacılar, 31 Ekim’e kadar, spordan sanata, bilimden tarihe çeşitli kategorilerde soruları yanlışsız cevapladıkça puan ve coin kazanıyor. Daha sonra kazandıkları puanlarla başka iştirakçilerle yarışırken, jetonları da sanal mağazadan seçecekleri eserleri almak için kullanabiliyorlar.

Genel Kültür, Tarih, Sanat, Spor ve Bilim kategorilerinin yer aldığı müsabakada kullanıcılar “Çift Cevap” ve “Yarı Yarıya Cevap” opsiyonlarını da kullanabiliyorlar. Oyuncular, LG Infogram yarış müddetinde karşılarına çıkan vazifeleri tamamlayıp Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden paylaşırsa ekstra jeton kazanma hakkına sahip oluyor.

Infogram iştirakçileri jetonlarına nazaran sanal mağazadan LG Buzdolabı, LG Bulaşık Makinesi, LG Televizyon, LG Klima,LG Akıllı Telefon, LG Speaker gibi eserlerle birlikte MediaMarkt ve Teknosa indirim kuponu üzere ikramlara sahip oluyorlar.

 

You may also like

Leave a Comment