Windscribe VPN’den 19 Mayıs’a özel fiyatsız VPN ikramı

by Aybike Güzel
0 comment

Kanadalı menşeili VPN firması Windscribe, 19 Mayıs’a özel ücretsiz VPN kampanyası başlattı. Bu değerli günde internette özgürlüğü destelemek ismine başlatılan kampanya dahilinde, Türkiye’deki tüm yeni kullanıcılara 56 TL değerindeki 1 aylık Pro üyelik armağan ediliyor.

Kampanyadan yararlanabilmek için www.interneteozgurluk.com adresinden kayıt olabilirsiniz. 19 Mayıs kampanyasına özel olarak hazırlanan bu sitede Mustafa Kemal Atatürk’ün “Özgürlüğün olmadığı yerde vefat ve yok oluş vardır.” ve “Egemenlik kayıtsız koşulsuz milletindir kelamlarına de yer verilmiş. 

Windscribe Pro üyeliği sayesinde 50’dan fazla ülkedeki VPN sunucularına bağlanılarak Türkiye’dne erişimine müsaade verilmeyen sitelere ve platformlara erişebilirsiniz. Windscribe tıpkı vakitte reklamları engeller ve gereksiz bilgilerin yüklenmesini engelleyerek internet paketinizden tasarruf etmenizi sağlar. Windflix sunucuları dizi ve sinema platformlarının Amerika, Kanada, İngiltere, ve Japonya kütüphanesindeki içerikleri izleyebilirsiniz.

Windscribe’ın PC, MAC, Android, iOS uygulamaları ve tarayıcı eklentileri bulunuyor. Tüm bu platformlarda özgür internetin tadını çıkarabilirsiniz. Kampanya dahilindeki 1 aylık Windscribe Pro üyeliğiniz, sona erdikten sonra Windscribe’ı kısıtlı özellikleri ile aylık 20 GB kullanım limiti dahilinde fiyatsız olarak kullanabilirsiniz.

Kampanya Türkiye’deki yeni kullanıcılar için ve kısa süreliğine sunuluyor.  Hemen www.interneteozgurluk.com adresinden kayıt olarak interneti olması gerektiği üzere kullanmaya başlayın.

You may also like

Leave a Comment