Sony daha uygun fiyatlı kablosuz kulaklığını duyurdu

by Aybike Güzel
0 comment

Ses eserleri konusunda önder firmalardan olan Sony, gürültü engelleme ve ekstra bass sunan lakin rakiplerine nazaran biraz daha uygun bir fiyat etiketi taşıyan yeni kablosuz kulaklıklarını tanıttı.

Sony WH-XB900N özellikleri ve fiyatı

Kablosuz kulaklıklar son devirde artan ilgi nedeniyle daha yeni teknolojiler sunuyor ve haliyle fiyatları da biraz uçuk seyrediyor. Sony WH-XB900N kablosuz kulaklık bu manada yeterli bir alternatif olma emelinde.

1.57 inçlik Neodim şoförlere sahip olan Sony WH-XB900N kablosuz kulaklık gürültü engelleme özelliğine sahip. Ayrıyeten Google Assistant ve Amazon Alexa desteği sayesinde sesli komutlarınızı algılayabiliyor.

Extra Bass özelliği ile daha derin bass tınıları sağlayan kulaklık 30 saate kadar kullanım müddeti sunabiliyor. Batarya 4 saatte şarj edilirken süratli şarj takviyesi sayesinde 10 dakikalık şarj ile 60 dakikalık ek müddet elde edilebiliyor.

Bluetooth 4.2 ile ilişki kuran kulaklık NFC ile de süratli bir biçimde eşleşebiliyor. Dış kapak üzerinde yer alan dokunmatik yüzey sayesinde denetim edilebilen Sony WH-XB900N modeli 250$ fiyat etiketine sahip.

 

You may also like

Leave a Comment