Son SharePoint güncellemesi yeni özellikler ve çağdaş bir arayüz getiriyor

by Aybike Güzel
0 comment
Ekiplerin ortak çalışmalarını desteklemek için sunucu tabanında çalışan SharePoint uygulaması, Microsoft tarafından güncellenerek sempatik hâle getirildi. Uygulamanın yeni görünümünü tıpkı Surface eserleri ya da Office tanıtımları üzere gösterişli bir görüntüyle yapan Microsoft, SharePoint invasyonlarını sergiledi.
Renkli, şirin ve cazibeli bir intranet web sitesi hâline gelen SharePoint, yeni bir logoya da sahip oldu. Office ailesinin logoları geçtiğimiz aylarda yenilenmişti ve bu trend başka uygulamalara da sıçramıştı.
Bu hafta düzenlenen konferansta SharePoint için ana sayfalar özelliğini duyuran firma, tek sayfada şirket haberlerini, etkinliklerini, içeriklerini, görüntülerini ve hatta görüşmelerini bir ortaya getiriyor. Çalışanların birlikte hareket etmesini teşvik için kullanılan SharePoint, şimdiki görünümüyle buna ulaşmada çok daha şanslı pozisyonda.
Geçen ay Terminal’in de yeni arayüzünü tanıtan Microsoft, araçlarını hoş hâle getirmek için tüm imkanlarını kullanıyor üzere görünüyor. Satya Nadella önderliğinde, Microsoft’un geleceği şimdilik parlak duruyor.

You may also like

Leave a Comment