Samsung Odyssey Neo G7 Duyuruldu

by Aybike Güzel
0 comment

Samsung, Odyssey markası altında 55″ 16:9 Ark ve 57″ 32:9 Neo G9 modellerine misal devasa bir oyun monitörünü tanıttı. Bu monitörler kavisli dizayna sahipler lakin kimi kullanıcılar düz monitörleri tercih ediyor. Yeni Odyssey Neo G7 düz monitör tercih eden kullanıcılar için biçilmiş kaftan.


Odyssey Neo G7, 4K çözünürlükte 43″ bir ekrana sahip. Monitörde hassas karartma için Quantum Küçük LED art ışık kullanılmış. Ayrıyeten VESA HDR600 sertifikasına sahip monitör 600 nit pahasında bir parlaklık sunuyor.


Bağlantı kısmında ise DP ve HDMI 2.1 seçenekleri bizi karşılıyor. Panel 1 ms reaksiyon müddetinde 144 Hz’e kadar yenileme suratında çalışabiliyor. Neo G7, AMD FreeSync Premium Pro teknolojisini de destekliyor. Monitörde Xbox Cloud Gaming ve Geforce Now üzere dijital oyun servisleri için yerleşik bir dayanak mevcut.


Odyssey Neo G7, 20W dahili hoparlörlerle birlikte geliyor. Bu sayede harici bir hoparlör bağlamanıza gerek yok. Monitörde bir çift USB 3.0 temas noktası mevcut. İnternet ilişkisi kısmında ise Ethernet kablosu takviyesi ve Wi-Fi 5 dayanağı mevcut. Samsung, Odyssey Neo G7’yi bu yılın birinci çeyreğinde piyasaya sürmeyi planlıyor. Pekala siz Odyssey monitörler hakkında ne düşünüyorsunuz?

You may also like

Leave a Comment