Samsung herkesi şaşırtacak bir akıllı telefon çıkarmaya hazırlanıyor

by Aybike Güzel
0 comment
Samsung geçtiğimiz aylarda bu yılın birinci amiral gemisi olan Galaxy S10 serisini piyasaya sürmüştü. Çabucak akabinde ise ekran sorunu nedeniyle çıkış tarihi ertelenen Galaxy Fold tanıtıldı. Güney Koreli şirket katlanabilir telefonunda ortaya çıkan dayanıklılık sorunlarını gidermeye çalışıyor ve yakında yeni çıkış tarihini açıklayacak.
Güvenilir sızıntıları ile tanıdığımız IceUniverse isimli Twitter hesabı, Samsung’un bir öbür ilginç akıllı telefon üzerinde çalıştığını öne sürdü. 2019’un ikinci yarısındaki en yaratıcı Samsung telefonun Note 10 ve Galaxy Fold olmayacağını söyleyen IceUniverse, daha farklı bir telefonun yolda olduğunun sinyanlini verdi.

A serisi altında çıkabilir

Güney Koreli şirket tüm yenilikleri amiral gemisi modellere uygulamadan evvel A serisi telefonlarında deniyor. Delikli ekran, dört art kamera ve kayar-döner kamera sistemi birinci olarak A serisi telefonlarda kullanılmıştı.
Tüm bunlar şirketin üzerinde çalıştığı “ilginç” telefonun A serisi altına piyasaya sürülebileceğine işaret ediyor. Samsung’un mutfağında ne piştiği konusunda şimdi bir fikrimiz olmasa da mutlaka heyecan verici göründüğünü söyleyebiliriz. Önümüzdeki günlerde aygıtla ilgili daha detaylı bilgilere sahip olmayı bekliyoruz.

You may also like

Leave a Comment