Red Carpet Temizlik ile Ofis Halılarınız Mis Gibi Olsun

by Aybike Güzel
0 comment

Ofisler sunulan hizmetin yerine getirilmesi için bir grup insanın birlikte çalıştığı alanlardır. Çalışma ortamları dizayn edilirken pek çok zemin malzemesinden yararlanmak mümkündür.

Tercih edilen zemine uygun temizlik yöntemleri kullanılarak ofisler temizlenmektedir. Bu nedenle zemini halı ile döşenmiş bir ofis ortamında, steril bir ortam yaratmak için halıların periyodik olarak ofis halı temizleme işlemi ile yıkanması gerekmektedir.

Çünkü sürekli üstüne basılan bu halılar çok sayıda bakteri ve virüsü içinde barındırmaktadır. Bu bakteri ve virüslerden arınmak çalışanların sağlığı açısından önemlidir. İş sağlığı ve güvenliği kapsamında çalışanların sağlıkları ile ilgili alınması gereken tüm tedbirlerin alınması işverenlerin sorumluluğundadır.

Temizliği de bu tedbirlerin arasında saymak yanlış olmayacaktır. Özellikle covid-19 salgını sonrası temizliğin önemi daha da belirgin hale gelmiş ve temiz ofis ortamının herkesin hakkı olduğuna dair güçlü kanaatler oluşmuştur.

Ofis ortamındaki halılarda en sık rastlanan lekelerin başında kahve lekeleri gelmektedir. Bu lekeler bireysel olarak çıkarılması en zor lekelerdir, Ancak Red Carpet Temizlik olarak bizim için zor leke diye bir kavram yoktur.

Ancak lekeleri çıkarabilmemizin elbette bazı koşulları söz konusudur. Öncelikle lekelere yanlış müdahaleler yapılmaması çok önemlidir, yapılan hatalı işlemler lekelerin daha da kalıcı olmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle lekeler meydana geldiğinde bizim gibi uzman firmalardan destek almak bireysel olarak uğraşmamak önemlidir.

Halının cinsi, halının malzemesi vb. faktörler halılardaki lekelerin nasıl çıkarılacağını belirlemektedir. Halılardan anlayan çalışanlar halıya ve lekeye en uygun şampuanları hazırlayarak halıları yıkamakta ve halıları ilk günkü haline getirmektedir.

Firmamız tarafından kullanılan ve lekelere özel olarak hazırlanan karışım şampuanların tümü iyi kalite ürünlerdir. Ayrıca yerinde halı yıkama sonrası ortamın havası iyileşmekte ve ofis çalışanlarını mutlu eden bir ferahlık ortaya çıkmaktadır.

İstanbul her sektörün kendine kolaylıkla yer bulduğu bir şehirdir, yerinde halı yıkama da bu sektörlerden biridir. Yerinde halı yıkama işlemleri sadece ofislerde uygulanabilen bir işlem değildir. Bu işlemler camilerde, mescitlerde, balo salonlarında ve otellerde de sıklıkla ihtiyaç duyulan bir işlemdir.

Red carpet temizlik ofis halı yıkama yanı sıra istanbul cami halı yıkama alanında çok sayıda başarılı işler yapan bir firmadır. Sayfamızda tüm alanlarda yapılan yıkamalara ait referanslarımız bulunmaktadır. Ofis halı yıkama İstanbul ve diğer tüm halı kaplı alanlarda yerinden halı yıkama hizmeti alma arayışında olanlar referanslarımızı inceleyerek gönül rahatlığı bizi tercih etmektedir.

Ofislerde yapılan yerinde halı yıkama işlemlerinde ofis araçlarına dikkat edilmesi çok önemlidir, ofis araçlarının zarar görmemesi için gerekli tüm tedbirler alınmalıdır.

Firmamızca yapılan doğru müdahaleler ile halılar ilk günkü haline getirilmekte ve mis gibi ortamlar yaratılmaktadır. Sunulan başarılı hizmetler sonrası oluşan müşteri memnuniyeti uzun soluklu iş ortaklıkları yapabilmemizin en önemli nedenidir.

You may also like

Leave a Comment