seyahat et para kazan

Para kazanırken tatile nasıl çıkılır?

by Aybike Güzel
0 comment

Birkaç yıl önce, bu soru size çok uzak görünebilirdi. Tatile nasıl gidilir ve para kazanılır? İmkansız ! bize söylenmiş olurdu. Ancak günümüzde teknolojinin günlük kullanımı ve iletişimin artması, iyi uygulama alışverişini katlanarak artırdı ve bu sorunun cevabı neredeyse aşikar hale geliyor. Örneğin, Paris’teki stüdyomun AirBnb Paris concierge hizmeti ile sezonluk kiralama deneyimimi sizinle paylaşmak istiyorum.

Bir öğrenci olarak seyahat etmeyi severim ama her zaman imkanım olmuyor…

Paris’te bir öğrenci olarak, tatile gitmek için yeterli gelire sahip olmak her zaman kolay değildir. Ancak birçokları gibi ben de seyahat etmeyi ve yeni ülkeler keşfetmeyi, bilinmeyen manzaralara hayranlıkla bakmayı ve hepsinden önemlisi, olası her mutfak spesiyalitesini tatmayı seviyorum! Ben bir yemek tutkunuyum ve bir grup arkadaşım geçen yaz üç haftalığına Fransa’da gastronomik bir tur için onlara katılmamı istediğinde, size hayır diyemeyeceğimi de söyleyebilirim. … Tek sorun (çünkü bir tane alır!) Onlarla gidecek kadar param yoktu.

…ama problem çözmek benim tutkum, bu yüzden bir çözüm buldum!

Arkadaşlarım ve ben oldukça becerikliyiz, bu yüzden onlara emanet etmeye karar verdik. kısa süreli kiralamalarımızın her birinin yönetimi, gastronomik kalış süremiz ve gezimizi finanse edebilmek amacıyla. Paris’te Guestready gibi bir konsiyerj acentesinden geçmemiz tavsiye edildi, bu da hiçbir şey için endişelenmeden dairelerimizi kiralamamıza izin verecek. Birbirimizin stüdyolarında biraz toparlandıktan sonra (sonuçta, bu durumlarda biraz karşılıklı yardımın zararı olmaz ve nihayet, birlikte toparlamak bağlarımızı güçlendirdi, üç haftalığına Fransa yollarına çıkmadan önce!), sonunda yapabildik. güneydoğuda, Cannes’da yolculuğumuza başlamak için.

Sonunda tatile giderek para kazanmak sanıldığından daha kolay oldu!

fransa gastronomi turu

Kullanmakta olduğumuz kolaylık, şüphesiz, en iyi konsiyerj hizmetleri Paris’te endişe vericiydi. Güney’in gastronomisini, şaraplarını, zeytinyağını ve peynirlerini keşfetmek için ayrıldık ve gezimizin maliyeti konusunda güvence verdik. Bir kokteyl yudumlarken ayak parmakları havalandı, yolculuğumuzdan en iyi şekilde yararlanmak için herhangi bir art nedenimiz yoktu. Uzun zamandır yaptığım en iyi gezilerden biri olduğunu söylemek yeterli çünkü suçluluk duymadan eğlenebildim. Zaten karmaşık bir şekilde şekillenmeye başlayan Eylül ayındaki yeni öğretim yılı başlamadan önce dinlenmiş ve tazelenmiş ayrılmak için yeterli!

Biliyorum ki, biz öğrencilerin çoğu, arkadaşlarımızla küçük bir gezintiye çıkmadan önce uzun aylarca kendimizi mahrum bırakıyoruz. Bundan en iyi şekilde yararlanmak ve döndüğünüzde kendinizi kuru bulmayacağınızı bilmek için, kiralamanızın yönetimini kısa bir süreliğine emanet etmek şüphesiz mükemmel bir çözüm olacaktır!

You may also like

Leave a Comment