Oyun sisteminin kendisi kadar kıymetli Thermaltake oyuncu masası duyuruldu

by Aybike Güzel
0 comment

Son periyotta oyuncu ekipmanları ortasına bilgisayarları koyduğumuz masalar da katıldı. Pek çok firma en uygunu olduğunu argüman ettiği masalarla oyuncuların ilgisini çekmeye çalışıyor. Oyuncu masalarının genel manada iki değerli özelliği aydınlatma ve ayarlanabilir yükseklik oluyor.

Level 20 RGB Battlestation Gaming Desk özellikleri ve fiyatı

Thermaltake tarafından duyurulan Level 20 RGB Battlestation Gaming Desk cinsinin en değerli örnekleri ortasında yer alıyor. 165 cm x 75 cm ölçülere sahip olan yüzeyin tamamı hassas fare kaydırma için optimize edilmiş.

Adından da anlaşılacağı üzere masanın kenarı RGB LED şerit ile çevrelenmiş ve Alexa yahut Razer Chroma üzerinden aydınlatmayı denetim edebiliyorsunuz. Böylelikle başka uyumlu RGB ekipmanlarınız ile ahenk oluşturuyor.

 

Diğer taraftan masanın yüksekliği 70-110cm ortasında ayarlanabiliyor. Bunun için alt kısma özel bir denetim modülü yerleştirilmiş. Aşağı ve üst tuşlarıyla yahut sayı tuşlarıyla 4 farklı yükseklik ayarını yapabiliyorsunuz. Ayrıyeten LCD ekrandan yükseklik ölçüsünü de görebiliyorsunuz.

75Kg ağırlığındaki Level 20 RGB Battlestation Gaming Desk için 1199$ fiyat etiketi belirlenmiş. Kargo fiyatıyla birlikte neredeyse oyun sisteminin kendisi kadar ediyor diyebiliriz.

 

You may also like

Leave a Comment