LEGO’dan enteresan Stranger Things seti

by Aybike Güzel
0 comment

Netflix’in sevilen dizisi Stranger Things yeni dönemi için geri sayım devam ederken LEGO da bu esnada uğraş arayanlar için yeni bir set hazırladı. LEGO Stranger Things ismindeki çift taraflı mesken konsepti ilgi çekiyor.

LEGO Stranger Things özellikleri ve fiyatı

LEGO Stranger Things ‘The Upside Down’ tam ismini taşıyan yeni set 75810 model numarasına sahip ve 2287 modülden oluşuyor. Set Byer’in konutuna odaklanırken pek çok kıymetli karakteri de barındırıyor.

İlginç olarak mesken iki tarafa sahip. Birinci taraf standart renklerle bezenmiş. Oturma odasında irtibat tahtası yer alırken Will’in yatak odası ve yemek odası da bulunuyor. Meskenin iki ucunda ağaçlar yer alırken bir de polis arabası mevcut.

Alt kısım ise karanlık mavi ve siyah tonlara sahip. Bu kısım tekrar üst kısmın birebiri lakin daha korkutucu bir ortamı yansıtıyor. Eleven, Will, Mike, Lucas, Dustin ve Demogorgon dahil 8 karakter de kendi ekipmanlarıyla geliyor.

LEGO Stranger Things bilhassa sinemanın hayranlarına hitap eden epey üst düzey bir set olmuş. 1 Haziran tarihinde satışa çıkacak model 199$ fiyat etiketine sahip.

 

You may also like

Leave a Comment