Kripto topluluğu, 31 Temmuz 2022 için Bitcoin fiyat tahminini yükseltiyor!

by Aybike Güzel
0 comment

Bitcoin ( BTC ) fiyatı Haziran ayında 20.000 dolarlık kritik destek seviyesinin altına düştükten sonra, kripto tüccarları ve yatırımcıları, amiral gemisi dijital para birimi üzerinde aşağı yönlü baskı uygulanmaya devam ederken, dibin nerede olduğunu merak etmeye başladı. Kripto topluluğu, 31 Temmuz 2022 için Bitcoin fiyat tahmininde bulundu.

Kripto topluluğu, 31 Temmuz 2022 için Bitcoin fiyat tahminini yükseltiyor!

Bitcoin fiyatının Haziran ayında 20.000 dolarlık kritik destek seviyesinin altına düşmesi sonrası, tüm dijital varlık sektörünü küresel ölçekte saran bir krizle sonuçlandı. Finans analizleri ile bilinen Finbold tarafından elde edilen veriler, Bitcoin milyonerlerinin neredeyse %70’inin 2022’nin ilk yarısında silindiğini duyurdu.

Geçen yıl hem tüm zamanların en yüksek hem de önemli kayıplarını içeren Bitcoin fiyat hareketlerinin öngörülemezliği nedeniyle, varlığın bir sonraki hamlesi için bolca beklenti vardı.

CoinMarketCap’teki kripto para topluluğu, Bitcoin fiyatının 31 Temmuz 2022’ye kadar mevcut fiyatından %88.14 artarak 36.668 dolara çıkacağını tahmin ediyor. Bu tahmin, 28.319 kullanıcı tarafından verilen oyların ortalaması olarak hesaplanıyor.

Temmuz ayı için Bitcoin fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

Fiyat projeksiyonu, tarihsel olarak Bitcoin fiyatlarını %61,5 doğruluk oranıyla tahmin eden kripto topluluğu tarafından sağlanan son altı tahminin ortalamasına dayanmaktadır.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

You may also like

Leave a Comment