HyperJuice dünyanın birinci 100W çıkışlı şarj istasyonu

by Aybike Güzel
0 comment

Taşınabilir şarj istasyonları dün yalnızca cep telefonlarını desteklemek için kullanılıyordu lakin bugün tabletlerden dizüstü bilgisayarlara kadar geniş bir kesim bu eserlere ilgi duymaya başladı. Haliyle güç transfer pahaları de gün geçtikçe rekor düzeylere çıktı.

HyperJuice özellikleri ve fiyatı

HyperJuice tarafından duyurulan yeni taşınabilir şarj istasyonu toplamda 130W güç çıkışı vererek dalda bir birincisi başarıyor. 3 farklı girişin ikisinde dizüstü bilgisayar başkasında ise taşınabilir aygıtlarınızı şarj edebiliyorsunuz.

Cihazda USB PD uyumlu iki adet USB Tip-C kontağı mevcut. Bir uçtan 100W çıktı alınabiliyor ve MacBook Pro üzere güçlü aygıtlar şarj edilebiliyor. Bu uç tıpkı vakitte 100W girdi sağlıyor ve yalnızca 1 saatte tüm bataryasını dolduruyor.

İkinci USB Tip-C irtibatı ise 60W gücünde ve yeniden uyumlu dizüstü eserlerini şarj edebiliyor. USB Tip-A irtibatı ise 18W QuickCharge 3.0 desteği sunuyor ve taşınabilir aygıtlarınızı süratli şarj ediyor. Üçü tıpkı anda 130W civarında güç sağlıyor.

27000mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olan HyperJuice çok ısınma ve kısa devre üzere farklı risklere karşı güvenlik tahlilleri sunuyor. Eserin fiyatı 250$ olarak açıklandı.

 

You may also like

Leave a Comment