eski sandıklar

Gezginler için 5 dekorasyon fikri

by Aybike Güzel
0 comment

Dünyayı dolaşmayı sevenler, tüm yıl boyunca seyahat edebilmek isterler, ancak bir karar vermelisiniz, bu çoğu zaman mümkün değildir. Neyse ki, yollar var içini dekore etve böylece evdeyken bile her gün kaçabilirsiniz. İşte bazı fikirler seyahat temalı süslemelerhangi dünya gezginlerine hitap etmelidir.

Seyahat sandıkları ve valizler

Seyahat etmeyi seviyorsanız, geri getirmeyi de sevdiğiniz güvenli bir bahistir.hediyelik eşya ziyaret etme şansınız olan yerler. Kartpostallar, gazeteler, faturalar, biletler, biblolar… tüm bu nesneler sonunda yer kaplıyor ve onları saklamak için bir yere ihtiyacınız var. neden kullanmıyorsun sandıklar veya bavullar ve bir tane yap dekoratif saklama dolabı ve hangisi seyahat temasına tam olarak uyuyor?

Birkaç eski sandık veya bavul, örneğin küçük bir mobilya parçası veya çok moda bir komodin yapabilir. Bit pazarlarına bakmaktan çekinmeyin, eski valizler bir odaya çekicilik kazandırmak için mükemmel kaşe ile.

Havaalanı kalkış kurulu

Çok seyahat etmek aynı zamanda çoğu zaman içinde çok zaman harcamak anlamına gelir. havaalanları. Her gün insanlarla dolu büyük bir şehre adım atmaktan sadece birkaç dakika uzakta olmanın bu hissini yaşamak istiyorsanız, neden duvarlarınızdan birini bir duvar resmi ile dekore etmeyesiniz? havaalanı gidiş tahtası ?

Bu tablolardan bazıları özelleştirilebilir ve seyahat ve kaçış temalı orijinal bir iç dekorasyon için mükemmeldir. Örneğin, seyahatlerinizin her gününü hatırlamak için daha önce uçağa bindiğiniz şehirleri görüntüleyebilirsiniz.

dünya haritası boyama

dünya haritası tahtası

temsil eden tablo dünya haritası elbette gezginlerin çok sevdiği dekoratif objelerin çok büyük bir klasiğidir. Dünya haritası panolarının avantajı, yerlerini bulabilmeleridir. evin her yerindeherhangi bir odada.

En moderninden en klasiğine kadar tüm dekorasyon tarzlarına uyum sağlamak için çok sayıda kart çeşidi mevcuttur ve arzularınıza mükemmel şekilde uyan bir kart bulmakta hiç zorlanmazsınız. Destekler bile çok değişkendir ve seyahat fotoğraflarınızı düzeltmenize izin vermek için tuval ve çerçeveli, ahşap, metal ve hatta mantarda dünya haritası resimlerini bulabileceksiniz.

Kişiselleştirilmiş dekoratif çıkartmalar

En iyi dekorasyonlar genellikle kendi yarattığınızdır. Benzersizdirler ve kişiliğinizi en iyi şekilde yansıtırlar. Bunları oluşturmak için ideal başlangıç ​​noktası benzersiz dekoratif objeler Kendinden yapışkanlı ortam üzerine seyahat fotoğraflarınızın kişiselleştirilmiş baskılarını yapmak olabilir.

Onlar kişiselleştirilmiş çıkartmalar dekorasyon için özel olarak tasarlanmış yuvarlak, kare veya dikdörtgen olabilir ve dekoratif bir nesneye veya bir eşyaya kişisel bir dokunuş getirebilir. duvar dekorasyonu.
Örneğin, bir ülkenin veya yerin adını yazdırıp ardından en iyilerini yapıştırarak benzersiz bir resim yapabilirsiniz. seyahat resimleri bu ülkede.

egzotik bitkiler

egzotik bir bitki satın al

ile evinizi dekore edin egzotik bitkiler her şeyden uzaklaşmak için harika bir yoldur. Bazı egzotik ve tropik bitkiler, iç mekanlarda mükemmel bir şekilde korunabilir.
Fazla bakım gerektirmeyen bitkileri tercih etmek isterseniz, avizeen calathea hatta güzellik. Orta ve Güney Amerika menşeli bu bitkiler oturma odanızdaki yerini kolaylıkla bulacaktır.

Bitkilerinize biraz zaman ayırmayı seviyorsanız, muz ağacı mükemmel bir seçim olacaktır. Çoğu zaman ağaç sanılsa da aslında her yıl kendini yenileyen bir bitkidir. bu kapalı muz ağaçları1,5 m’den 4 m’ye kadar ölçüleri, bir dekorasyona egzotik ve orijinal bir dokunuş vermek için mükemmeldir.

You may also like

Leave a Comment