lüks kamp alanı

Fransa’da sınıfının en iyisi kamp

by Aybike Güzel
0 comment

Gittikçe daha fazla insan kamp tutkunu! Bu konaklama birimlerinin Fransa’daki en iyi yerlerin tadını çıkarırken aileniz veya arkadaşlarınızla iyi bir tatil geçirmenize olanak tanıdığını söyleyebilirsiniz. Seyahat etmenin en sevdiğimiz yollarından biri.

Yelloh’u keşfedin! Şehir

Yelloh’u tanıyor musun! Şehir ? 15 yıldan fazla bir süredir, sınıfının en iyisi açık hava kampcılığı için bir ölçüt olmuştur.

Kamp alanları geniş, yetişkinler ve çocuklar için açık hava etkinlikleri var. Bazı kamp alanlarında yüzme havuzlarının yanı sıra çocuklar için de kulüpler bulunur. Bir çift olarak dinlenmek ve vakit geçirmek için mükemmeldir.

Tatilcinin keyifli bir konaklama geçirmesi için her şey yapılır. dinlenmek veya spor aktivitelerinden zevk almak isteyip istemediğini.

Merhaba! Village ayrıca, misafirperverliği ve bağlılığı sağlamayı bir onur noktası haline getirerek, aynı zamanda bölgenin doğasına ve özgünlüğüne saygı duyarak tatilcilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı taahhüt eder.

Bu nedenle, en güzel açık hava otelleri taahhüt edilir ve size özellikle şunları sunar:

  • 1 basit ve etkili web sitesi
  • İtibaren nitelikli, çok dilli ekipler ve arkadaş canlısı
  • İtibaren üst düzey konaklama kaliteli tesislerde (bazı kamp alanları spa/balneo merkezi uygulamaları sunar)
  • Saygın ve korunmuş bir çevre olağanüstü doğal ortam : dağ, deniz veya kırsal
  • 1 geniş açık hava etkinlikleri seçeneği ve eğlence ve spor eğlencesi: aileler için veya bir hafta sonu için romantik bir kaçamak

Tatilcilerinin görüşlerinden çok endişe duyan marka, memnuniyet anketi kalış süresinin her sonunda geri bildiriminizden yararlanmak için ve yorumların dikkate alındığını söyledi. Müşterileri sayesinde evrim ve kalıcı iyileştirme arayışı.

Bu onların piyasada referans noktası olmalarına izin veren şeydir. Ayrıca yapılarında yapılan tüm iyileştirmeler sayesinde, Merhaba! Köy zaten “en iyi kamp” etiketine layık görüldüveya Michelin kamp rehberi tarafından.

İşte Fransa’da kamp yapmanın bazı örnekleri.

kamp yelloh köyü les bois du chatelas

lüks kamp alanı

You may also like

Leave a Comment