Fortnite’ın Avengers: Endgame aktifliği başladı

by Aybike Güzel
0 comment

Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan lakin ayrıntıları tam olarak bilinmeyen Fortnite Endgame aktifliği bugün itibariyle başladı. Marvel ve Epic Games paydaşlığı sonucu ortaya çıkan yeni Endgame, evvelki aktiflik üzere sınırlı periyodik mod olarak oyun içerisinde yer alacak.

Thanos kadrosu Avengers grubuna karşı

Yeni oyun modu iki farklı ekiple başlıyor. Bu ekiplerden biri Thanos ve komutasındaki Chitauri’ler oburu ise kahramanlardan oluşan diğer bir ekip olacak. Thanos grubunun misyonu kestirim edebileceğiniz üzere altı Sonsuzluk Taşı’nı bulmak. Kahramanların misyonu de Thanos’u ve Chitauri’leri durdurmak.

Sonsuzluk taşını birinci bulan Chitauri, Thanos’a dönüşüyor. Evvelki aktiflikten hatırlayabileceğiniz üzere Thanos başka oyunculara karşı çok daha güçlü. Ayrıyeten topladığı her Sonsuzluk Taşı için de ek özellikler kazanabiliyor. Kahraman ekibine ise Kaptan Amerika’nın kalkanı, Thor’un cazip ve Iron Man’in eldivenleri üzere silahları bulabilecekleri haritalar veriliyor. Bu özel silahlar Thanos’u yok etmelerindeki en büyük yardımcıları olacak.

Fortnite’ın v8.50 güncellemesiyle gelen aktiflik an itibariyle oynanabilir durumda. Merakla beklenen Avengers: Endgame sinemasının vizyona girdiği bugünlerde yeni oyun modu hem Marvel hem de Epic Games için hoş bir aktiflik olacaktır. Yeni oyun modu hakkında tüm ayrıntılara bu irtibat üzerinden ulaşabilirsiniz. Aktifliğin tanıtım görüntüsünü aşağıdan izleyebilirsiniz:

You may also like

Leave a Comment