Efsane geri dönüyor! Terminator: Dark Fate sinemasının fragmanı yayınlandı

by Aybike Güzel
0 comment

Terminator, beyaz perdeye geri dönüyor. Yapımcılığını James Cameron’ın üstlendiği Terminator: Dark Fate sinemasının fragmanı yayınlandı. Sinema 1 Kasım 2019’da vizyona girecek.

Terminator: Dark Fate, kıssa manasında Terminator 2’nin sonrasında geçecek. Sinemanın başrollerini Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton üstleniyor. Bu isimlere Mackenzie Davis, Natalia Reyes, Gabriel Luna, ve Diego Boneta eşik edecek. Direktörlük koltuğunda ise birinci Deadpool sinemasının direktörü Tim Miller oturuyor.

Terminator: Dark Fate sinemasının konusu şöyle:

“Dani Ramos gelecekten gelen bir katil robot tarafından kovalanmaktadır. Lakin Dani, bu robot hayatına girmeden evvel son derece sıradan bir yaşama sahiptir. Terminator ise serinin birinci iki sinemasındaki üzere yüksek teknolojiyle uyumlu likid metalden oluşan bir katil robottur. Sarah Conor, Dani’ye karşı düzenlenen suikasti engellemek için yine ortaya çıkmıştır. Grace ise Sarah ortaya çıkmadan evvel Dani’nin tek koruyucusudur. Grace ise yarı insan yarı robottur.”

Yeni kuşak sinema teknolojileri sayesinde görsel manada daha gerçekçi ve daha aksiyonlu bir Terminatör sineması bizleri bekliyor. Sinema, ülkemizde Terminatör: Kara Kader ismiyle 1 Kasım’da vizyona girecek.

You may also like

Leave a Comment