Yenilenmiş telefonlar için sigorta hizmeti sunulmaya başlandı

by Aybike Güzel
0 comment
Türkiye’de yenilenmiş telefonlara ilginin artmasıyla birlikte bu telefonların satışına yönelik çeşitli hizmetler de sunulmaya devam ediyor. Daha evvel sıfır ve ikinci el telefonlar için sunulan sigorta hizmeti artık de yenilenmiş telefonlar için sunulmaya başlandı.

EasyCep ve Colendi Sigorta iş birliğiyle sunulan EasyCare sigorta paketleri sayesinde Easycep web sitesi ve mağazalarından yenilenmiş telefon satın alan kullanıcılar telefonlarına 1 yıllık sigorta yapabiliyor. Sigorta hizmeti, AXA Sigorta tarafından sunuluyor. Yenilenmiş telefonların yanı sıra Easycep mağazasına gelen müşteriler, halihazırda kullanmış olduğu ikinci el durumundaki telefonları için de EasyCare sigortası yaptırabiliyor.

Müşterilere “Tam Kapsamlı Sigorta” ve “Ekran Kırılma Sigortası” olarak iki seçenek sunuluyor. Tam Kapsamlı EasyCare paketi, kullanıcının telefonunu ekran kırılmasının yanı sıra, sıvı teması, voltaj değişikliği, çalınma, kaza sonucu oluşan hasarlar ve kusurlu aksesuar kullanımına karşı müdafaa altına alıyor. Telefonlarındaki hasarlar fiyatsız olarak tamir ettiriliyor yahut yenisiyle değişim yapılıyor

You may also like

Leave a Comment