kayak tatili

Ya sıra dışı kayak yapmaya gidersen?

by Aybike Güzel
0 comment

Ah kayak!! Birkaç günlüğüne kayak yapmak için uzaklaşmak her zaman gerçek bir zevktir. Öte yandan, özellikle yüksek sezonda bazı tatil yerlerinin çok yüksek katılımı nedeniyle bazı rahatsızlıkların olduğu doğrudur.

Haftalık kiralamaların başladığı ve tatilcilerin ayrıldığı Cumartesi günü sonsuz geçiş.

Konsept geçen yıl lanse edildi ve başarısıyla bu yeni kış sezonu için devam ediyor! Bu, bütçe ne olursa olsun herkesin kayak tatili tarihleriyle ilgili daha fazla esnekliğe erişmesini sağlamak için iyi bir fırsattır.

Daha önce kayak yaptıysanız muhtemelen deneyimlediğiniz gibi, Cumartesi günleri genellikle tüm kalkışlar ve varışlar vardır. Kayağa gitmek hala aynı derecede cezbedicidir, ancak bugün bile bu gezi genellikle oraya giderken ve dönerken trafik sıkışıklığı ile eş anlamlıdır. Yamaçların eteğine ulaşmak gerçek bir engel parkurudur ve yüksek sezonda genellikle kalabalıktır.

Bununla birlikte, uzun yıllardır, Fransızlar kısa izin sürelerine daha düzenli erişim olanağına sahip oldular. Süresi kayak tatili azalıyor ve bir haftalık klasik kayak tatilleri artık normal değil. artık mümkün ne zaman ve nerede istersen kayağa git, okul tatillerinde veya dışında sezon boyunca herhangi bir zamanda. Artık cumartesiden cumartesiye tam bir hafta boyunca dağlarda dağ evi kiralamak zorunda değilsiniz.

Amaç açıktır: bu operatörlerin kataloglarına eklemek esnek konaklamalar. Amaç, mümkün olduğunca çok sayıda insanın bir varış ve ayrılış tarihi seçmesini kolaylaştırmak ve aynı zamanda kayak merkezlerini aç yoğun dönemlerde.
Kayak yapmak istiyorsanız Ski M’arrange size süre ve dönem seçimini sunuyor ve bütçenize göre uyum sağlıyor.

İstediğiniz zaman, istediğiniz şekilde kayak yapın

kayağa gitmek

Kayak tatilinizin organizasyonu için bu yeni esneklikten elde edebileceğiniz avantajlar çoktur:

  • Yapabilirsin istediğin zaman gel ve git. Bu, yoğun dönemlerden kaçınmayı ve yamaçların tadını daha iyi çıkarabilmeyi mümkün kılar. Hiçbir şey sizi Cumartesi günü ayrılmaya zorlamaz, konaklamanızı izin sürelerinize veya müsaitlik durumunuza göre değiştirebilirsiniz.
  • Yapabilirsin trafik sıkışıklığından kaçının. Artık trafik sıkışıklığı ve onunla birlikte gelen sıkıntılar yok. Tarihlerinizi tam olarak seçiyorsunuz ve gönül rahatlığıyla direksiyona geçiyorsunuz.
  • Yapabilirsin istediğin kadar kal. Artık bir haftalık konaklama ile sınırlı değilsiniz. İsterseniz sadece bir hafta sonu veya birkaç günlüğüne Alplerde kayak yapmaya gidin. Hatta sezon boyunca deneyimi birkaç kez yenileyebilirsiniz.
  • Yapabilirsin dönemi seç. Okul tatillerinde tüm aile ile, yıl sonu kutlamaları için veya Ocak veya Mart aylarında sezonun daha yavaş olduğu dönemlerde çift olarak veya arkadaşlarınızla birlikte gidin. Sen seç.
  • Yapabilirsin bütçenize göre yönetin. Ski m’arrangen ile sunulan birçok teklif var. Karşılaştırın ve size en uygun konaklamayı birkaç dakika içinde ayırtın. Her şey dahil bir kayak kartı almak ya da sadece kiralamak isteyin, bütçenize saygı duyarak kayak yapmak için esnek teklifler bulacaksınız.

Tam bir gönül rahatlığıyla Savoie Mont-Blanc’taki konaklamanız

kayak savoie mont blanc

Ski M’arrange sayesinde, istediğiniz zaman, beklenmedik bir şekilde veya önceden planlanmış bir konaklama için ayrılabilirsiniz. Bir Cuma akşamı, hafta sonu için Alplerde kayak yapma arzusu son anda sizi ele geçiriyorsa, hiçbir şey sizi durduramaz.

Savoie Mont-Blanc Tourisme’in ortak işletmecileri, şimdiden benim için kayak yapmayı, dünyanın en güzel tatil köylerinden bazılarında sunuyor. Savoy. Böylece Tignes, La Plagne, Le Corbier, Val Thorens, Les Menuires, Saint Sorlin d’Arves ve daha pek çok yere istediğiniz zaman kademeli bir şekilde gidebilirsiniz. Val Thorens’te birkaç günlüğüne kiralamak artık çok daha kolay ve pratik hale geliyor.
yönünü de alabilirsiniz. Haute-Savoiegeniş bir kayak alanında kolayca konaklama yeri bulun ve dağlarda huzur içinde konaklamanızın keyfini çıkarmak için Avoriaz, Chamonix, Flaine veya diğer kış sporları merkezlerinde birkaç gün geçirin.

You may also like

Leave a Comment