Xiaomi’nin kordonsuz ütüsü Lofans Cordless Steam Iron satışa çıkıyor

by Aybike Güzel
0 comment

Son periyotta kordonsuz/kablosuz olarak kullanılabilen aygıtlar kategorisine ütüler de katıldı. Yapıları gereği prizden ayrılmaması gereken bu aletler birtakım pratik tahlillerle kordonsuz olarak kullanılabiliyor. Xiaomi Lofans bunun son örneği.

Lofans Cordless Steam Iron özellikleri ve fiyatı

Xiaomi iştiraki Lofans tarafından üretilen Lofans Cordless Steam Iron ismindeki ütün art kısmında kordonsuz bir priz standına sahip. Bu stand size 2 dakikalık ütü yapabilecek kadar mühlet sunuyor. Özel tuşuna basarak standdan ayırdığınız ütünüzü kullanabiliyorsunuz. İsterseniz kordonlu olarak da kullanabilirsiniz.

2000W güç harcayan ütü 280ml su tankına sahip. 35 saniye içerisinde hem ütü hem de su tankı ısınabiliyor. Böylelikle günlük ütülerinizi kordonlu versiyonlara nazaran çok daha süratli bir formda yapabiliyorsunuz.

Kıyafetlere nazaran 3 farklı kullanım modu olan ütü alüminyum çerçeve ve seramik kaplama sayesinde 200 derece ısıya kadar dayanabiliyor. Ayrıyeten iyon kaplama da kıyafetleri yüksek ısılardan koruyor. Ayrıyeten bakteri ve mit üretimini de engelliyor.

Lofans Cordless Steam Iron modelini rakiplerinden ayıran ise fiyatı oluyor. Modelin satış fiyatı yaklaşık 30$ olarak belirlenmiş ve rakiplerine nazaran hayli düşük bir düzeyde diyebiliriz.

 

You may also like

Leave a Comment