World of Warcraft: Dragonflight’ın 2023’teki birinci içerik güncellemesi yayınlandı

by Aybike Güzel
0 comment
Geçtiğimiz aylarda bildiğiniz gibi World of Warcraft’ın yeni ek paketi Dragonflight yayınlanmış ve akabinde da 2023 yılı için içerik takvimi aıklanmıştı. Artık de 2023’ün birinci içerik güncellemesi yayınlandı.

Dragonflight İçerik Güncellemesi Detayları

Dragonflight’ın daha önce 2023 yol haritasında duyurulan birinci içerik güncellemesi 10.0.5 şimdi oyunda! Önemli içerikler ise şu biçimde:

Yeni Oyun İçi Özellik: Trading Post

Tüccarlar Stormwind ve Orgrimmar’da dükkânlarını açtı. Oyuncular 500 Trader’s Tender’lık aylık mükafatlarını bu dükkânlardan alabilir. Daha fazla Trader’s Tender kazanmak içinse aylık gayelerini tamamlayabilirler. Trader’s Tender ile ortalarında binekler, pet’ler ve kozmetik eşyalar da bulunan dönüşümlü eşyalar mağazadan alınabilir.

Yeni Oyun İçi Etkinlikler: The Storm’s Fury

Oyuncular Thaldraszus’taki Temporal Conflux’ta bulunan portal ile Primalist Future’a erişebilir, Primalist Future’da Primalist’lerin güçleriyle savaşıp Essence of the Storm elde edebilir ve karşılığında ekipman ve bir bineğin de dahil olduğu mükafatlar alabilir.

Güncellenen Transmog Seçenekleri

Transmog meraklıları artık Common (beyaz) ve Poor (gri) nadirlikte eşyaların da transmog yaparken kullanılabilmesi sayesinde koleksiyonlarını genişletebilir.

Yeni Kullanıcı Arayüzü (UI) & Erişilebilirlik Özellikleri

Edit Mode’a XP çubuğu, çantalar ve mikro buton çubuğunu düzenleyebilmek üzere oyuncuların keşfedebileceği yeni eklentiler geliyor.

Ek olarak, Ejderha Biniciliği yaparken süratli hareketlerden etkilenen oyuncular için erişilebilirlik ayarları kısmına yeni denetimler eklendi.

Sınıf İstikrar Değişiklikleri

Birkaç sınıfın yeteneklerinde dengeleme değişiklikleri yapılırken Talent ağaçlarına da birtakım düzeltmeler geliyor.

10.0.5 güncellemesiyle ilgili daha fazla bilgi için World of Warcraft web sitesine göz atabilirsiniz.

You may also like

Leave a Comment