Waze artık Pandora entegrasyonuna sahip

by Aybike Güzel
0 comment
Pandora’nın istasyonları artık Google’ın iPhone için Waze navigasyon uygulamasında dinlenebilecek. Geçen yıl müzik çalar özelliğine sahip olan Waze; Spotify, NPR One, TuneIn Radio ve öbür servisleri içeriyordu. Pandora’dan gelen açıklamaya nazaran hem fiyatsız hem de fiyatlı aboneler Waze’in Android ve iOS sürümünde kullanılabilir.
“İşin daha da yeterli yanı, bu entegrasyon çift taraflı çalışıyor. Pandora hesabınızla Waze’in bir defa eşleştirdikten sonra, navigasyonun sonraki adımını Pandora uygulamasından da görebilirsiniz.” halinde blog gönderisinde entegrasyon anlatıldı. Pandora uygulamasında üst tarafta bir şerit biçiminde olacak bu navigasyon uyarısı, yalnızca artta Waze açıksa (ve navigasyon aktifse) görünecek.
Geçen yıl bu özelliğin geleceğini açıklayan Waze, Android kullanıcılarına Pandora’yı da sunuyor. Bu güncellemeyle artık iOS için de özelliği kullanmak mümkün hâle geldi.

Eğer telefonunuzda Waze tarafından desteklenen rastgele bir müzik uygulaması varsa, Waze ana ekranının sağ üst köşesinde müzik simgesi göreceksiniz. Buna dokunarak eşleştirmeyi basitçe yapabilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

You may also like

Leave a Comment