Vodafone’un yenilenmiş telefon hizmeti yenilendi

by Aybike Güzel
0 comment
Vodafone’un mobil uygulaması Vodafone Yanımda’nın “Faturaya Ek Cihazlar” kısmı üzerinden sunulan yenilenmiş telefon alımı ve satımı hizmetiyenilendi. Vodafone müşterileri, nakite dönüştürmek istedikleri ikinci el telefonları için online ortamda 3 adımda fiyat teklifi alıp aygıtlarını en yakın Vodafone mağazasına satabiliyorlar. Müşteriler, yenilenmiş telefonlara tekrar Vodafone Yanımda üzerindeki “Faturaya Ek Cihazlar” kısmından ulaşarak faturaya ek 12 aya varan ödeme kolaylığıyla satın alabiliyor. 

Eski telefonunuz için 3 adımda fiyat teklifi alınabiliyor

Vodafone müşterileri, Vodafone Yanımda uygulamasından ya da bilgisayardan çarçabuk erişebilecekleri, https://www.vodafone.com.tr/faturaya-ek/telefon-sat/detay sayfasından 3 kısa adımda kolaylıkla fiyat teklifi alabiliyorlar.

Birinci adımda satmak istediği telefonun marka, model ve hafızasını seçen müşteriler, ikinci adımda aygıtın durumunu tespit etmeye yönelik 8 kısa Evet-Hayır sorusunu cevaplıyorlar. Üçüncü ve son adımda ise açılan formda ilgili bilgileri doldurup telefona gelen onay kodunu girdikten sonra fiyat tekliflerini alıyorlar. Bu süreçlerin akabinde en yakın Vodafone mağazasına gidip satış sürecini gerçekleştiriyorlar. Satış sürecinin mağazada tamamlanması sonrası müşterilere 24 saat içinde ödeme yapılıyor.

Yenilenmiş telefonlarda faturaya ek 12 taksit yapılabiliyor

Vodafone’un satışa sunduğu yenilenmiş telefonlar, Vodafone FLEX hizmeti ile faturaya ek 12 ay taksitle satın alınabiliyor. müşterilere kıymetli kolaylık sağlıyor. Yenilenmiş telefonlar için 1 yıl garanti hizmeti sunuluyor.

You may also like

Leave a Comment