Spotify Premium için 90 günlük fiyatsız deneme müddeti

by Aybike Güzel
0 comment

Çevrim içi müzik bölümünde rekabet giderek kızışırken platformlar da farklı kampanyalarla abone sayısını arttırmanın savaşını veriyor. Kesimin başkanı pozisyonundaki Spotify platformu Premium başlangıcı için 3 aylık deneme müddeti vermeye başladı.

3 aylık fiyatsız Spotify Premium

Spotify hali hazırda 1 aylık deneme müddeti sonrasında Premium üyeliğe geçiş sistemi sunuyordu. Ayrıyeten vakit zaman 3 aylık Premium 1TL yahut Vodafone Freezone ikram 3 ay üzere kampanyalar da karşımıza çıkıyordu.

Son güncelleme ile Spotify Premium aboneliğine birinci sefer geçiş yapacaklar için 3 aylık ikram kullanım sağlanıyor. Daha evvel Premium düzeyini kullanmış yahut denemiş olanlar bu fırsattan yararlanamıyor. Hali hazırda ferdi ve öğrenci abonelikleri için geçerli olan armağan yakın devirde aile aboneliğine de sunulacak.

Spotify yeni kampanya ile Apple Music gibisi bir armağan müddeti vermeye başlamış oldu. Spotify açık orta bölümün önderi olsa da Apple Music hizmeti ABD’de rakibini geçmiş durumda. Bilhassa devasa iOS ekosisteminin ardında olması Apple Music için en kıymetli avantaj.

 

You may also like

Leave a Comment