Sony, oyunculara özel yeni markası Inzone’u ve yeni ürünlerini duyurdu

by Aybike Güzel
0 comment

Sony’nin yeni PC oyun çevre birimleri markası Inzone’a merhaba deyin. Sony, artık sadece PlayStation oyun konsolu için değil, aynı zamanda PC oyuncuları için de oyun ekipmanları ve çevre birimleri üretecek. Bunu yeni bir marka adı altında yapacak olan Sony, Inzone markasını hayata geçirdi.

Sony, PlayStation konsol sahiplerinin de kesinlik satın almak isteyecekleri PC merkezli monitör ve kulaklık serisini piyasaya sürdü. Inzone H3, Inzone H7 ve Inzone H9 kulak üstü oyuncu kulaklığı ile Inzone M9 144Hz 4K çözünürlüğünde oyuncu monitörünü duyuran Sony, bu ürünleri PC kullanıcılarına sunduğu gibi aynı zamanda konsol uyumlu hale getirmeyi de unutmamış. Tüm ürünler hem PlayStation 5 hem de Xbox Series X ile uyumlu yapıda olurken, böylece Sony rakibi Microsoft’un konsoluna da bir anlamda ürün geliştirmiş oluyor. Yani oyun konsolunda Xbox’ı tercih edenler, eküri olarak Sony çevre birimlerini kullanabilecekler.

Ürünler temmuz ayından itibaren satışa çıkacak. Ancak ülkemize gelir mi, gelirse ne zaman gelir, bununla ilgili şu an için net bir bilgi bulunmuyor. Açıklanan fiyatları ise şu şekilde:

  • Inzone H3: 99 Dolar
  • Inzone H7: 229 Dolar
  • Inzone H9: 299 Dolar
  • Inzone M9: 899 Dolar

 

You may also like

Leave a Comment