Savaş RPG çeşidindeki LEGO Legacy: Küçük Kahramanlar duyuruldu

by Aybike Güzel
0 comment

Dünyanın önde gelen oyun geliştiricilerinden Gameloft ve LEGO Group yeni bir LEGO oyunu için hazırlıklarını tamamlamak üzere. LEGO Legacy: Küçük Kahramanlar önemli yeniliklere sahip olacak.

LEGO Legacy: Küçük Kahramanlar neler sunuyor?

LEGO Legacy: Küçük Kahramanlar oyununda oyuncular klasik ve çağdaş LEGO küçük figürlerini ve setlerini topluyor. Sonrasında ekiplerini oluşturarak efsanevi ve eğlenceli ekip savaşları yapacaklar. LEGO oyunlarında birinci kez Takım-Savaşı RPG cinsinde olacak bu oyun 40 yıllık LEGO küçük figür tarihi ve cihanını en eğlenceli formda hayata geçirecek.

Stüdyo, bugüne kadar yaratılan tüm setlerin ve küçük figürlerin arşivlendiği Danimarka’nın Billund kentindeki LEGO Vault’a yapılan ziyaretler de dahil olmak üzere birkaç yıldır LEGO Group ile çalışıyor. Grup, eski talimat kılavuzlarını inceleyerek LEGO tecrübesini eğlenceli ve akılda kalıcı kılan en ince ayrıntıları tekrar oluşturuyor.

LEGO Legacy: Küçük Kahramanlar oyununun bu sonbaharda yayınlanması planlanıyor. Yayınlanacağı vakte kadar ise Gameloft Toronto stüdyosu oyuna içerik ekleyecek ve oyunun başka özelliklerini tamamlamış olacak. Gameloft, 15-16 Haziran tarihlerinde Brickworld Chicago’da başlayarak sistemli olarak tüm gelişmeleri hayranlarına aktaracak.

 

You may also like

Leave a Comment