Samsung Galaxy Note 10 delikli ekran ve dikey kamera sistemi ile gelecek

by Aybike Güzel
0 comment
Yılın en çok beklenen akıllı telefonlarından biri olan Samsung Galaxy Note 10 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Daha evvel aygıtın teknik özellikleri internete düşmüş ve konsept görselleri yayınlanmıştı. Galaxy Note 10’un Ağustos ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.
Yayınlanan yeni bir rapor amiral gemisi telefonun bir dizi tasarım değişikliği ve yeni özelliğe sahip olacağını ortaya koydu. @Onleaks Twitter hesabı tarafından elde edilen son bilgilere nazaran Galaxy Note 10 serisi dikey art kamera ve delikli ekranla gelecek. Ön kamera da ekrandaki deliğin içerisinde gömülü olacak.

İki farklı boyutta gelecek

Bildiğiniz üzere Galaxy S10 serisi 15 W’lık şarj teknolojisi ile gelmişti. Galaxy Note 10’un ise 50 W süratli şarj dayanağına sahip olacağı söyleniyor. Şayet bu doğruysa Güney Koreli şirket yeni aygıtta sert bir yükseltme yapmış olacak. Akıllı telefonun yalnızca 35 dakikada şarj edebilen 4.500 mAh kapasiteli bir pile sahip olması bekleniyor.
Galaxy Note 10’un dikey olarak pozisyonlandırılmış art kamera sistemi ile geleceğine yönelik bilgiler var. Ayrıyeten iki farklı boyutta piyasaya süreceği belirtiliyor. Bunlardan biri olağan phablet, oburu ise daha küçük bir varyant olacak. Genel olarak Galaxy Note 10 serisinin iki 4G ve iki 5G versiyonu olmak üzere dört model olarak çıkacağı söyleniyor

You may also like

Leave a Comment