Samsung Galaxy A50s detaylanıyor

by Aybike Güzel
0 comment
Samsung’un orta sınıf aygıtlarını içeren A serisi epeyce kalabalıklaştı. Her bütçeye hitap etmek isteyen firmanın çift sayılı ana modellerine ek olarak S ve E takılı yan modelleri de mevcut. Dün görülen Geekbench testi akabinde, bugün de Galaxy A50s’in AnTuTu skoru ortaya çıktı.

Exynos 9610 yonga seti temelinde şekilleniyor

Bu testler sayesinde Samsung Galaxy A50s’in Exynos 9610’dan gücünü alacağını görebiliyoruz. Samsung’un orta sınıfa yönelik hazırlanan bu yonga setine 4 GB RAM eşlik ediyor. Depolama kapasitesi ise 64 GB. Natürel ki testlerde görülenin haricide farklı RAM ve depolama kapasitesi olan modellerin bulunması mümkün.

Android 9 Pie işletim sistemi ile gelen Galaxy A50s’in ekran çözünürlüğü 2340 x 1080 piksel. Bu bilgiler haricinde aygıtın öbür teknik özellikleri ve tasarımı belirsizliğini koruyor. Fakat yan model olması sebebiyle Samsung Galaxy A50’den çok fazla farklılaşması beklenmiyor.

AnTuTu’dan 151.136 puan alan aygıtın Geekbench skorları, tek çekirdekte 1685, çoklu çekirdekte 5446 olarak gözüküyor. Bunların haricinde Wi-Fi sertifikası alırken de fark edilen Samsung Galaxy A50s, yakın vakitte raflardaki yerini almaya hazırlanıyor olabilir.

You may also like

Leave a Comment