Qualcomm, Insider programını duyurdu: En yeni işlemcileri öncelikli test edecekler

by Aybike Güzel
0 comment
Qualcomm, yeni eserlerini influencerlar ile birlikte şekillendirecek. Qualcomm’un seçeceği içerik üreticiler, Snapdragon dayanaklı aygıt lansmanlarına, etkinliklere ve fazlasına özel erişim hakkı elde edecek.

Qualcomm, seçtiği şahıslara topluluklarıyla paylaşmaları için yeni bir aygıt gönderecek yahut aktiflik daveti yollayacak. Snapdragon Insider üyelerinin Amerika’da yaşaması ve 18 yaşında yahut daha büyük olması gerekiyor.

Qualcomm, bu programla gereğince tanınmayan teknoloji içeriği üreticileri kümesini desteklemek istiyor. Şirket, müracaat sırasında birden fazla farklı içerik oluşturma alanı sunuyor. Influencerlar, kendi ilgi alanlarına nazaran seçim yapabiliyor. Qualcomm, takipçi sayılarını artırmak isteyen teknoloji içeriği üreticilerinin bu fırsattan yararlanacağını umuyor.

Qualcomm, katılacak üye sayısına ait bir hudut olmadığını belirtti. Pekala, aygıt bireyde kalacak mı? Şirketin açıklamasına nazaran, aygıta nazaran bu değişecek.

Qualcomm Snapdragon Insider programının bir modülü olanlar;

  • Yeni Snapdragon takviyeli aygıtları birinci deneyenlerden biri olma ve markalarla birlikte çalışma fırsatı bulacak.
  • İlgi alımlı içeriğin nasıl üretileceği ve maksat kitlenin nasıl büyütüleceği konusunda tanınmış influencerlarla eğitim alacak.
  • Snapdragon Insider aktifliklerine öncelikli erişecek.
  • İçerikleri resmî Snapdragon kanallarında öne çıkarılacak.

You may also like

Leave a Comment