NVIDIA, “Süper” olarak isimlendirdiği bir tanıtım görüntüsü yayınladı

by Aybike Güzel
0 comment

NVIDIA, GeForce YouTube kanalında “Super” ismini verdiği, muhtemelen yeni bir esere ilişkin tanıtım görüntüsü yayınladı. Bir şey manasının pek mümkün olmadığı görüntü, birçok bireye nazaran ise şirketin yeni bir eser duyurusu yapacağının bir göstergesi. Bahsi geçen her neyse yapılacak duyurunun Computex’19 ya da E3 2019 fuarlarına saklandığı tabir ediliyor.

“Süper bir şey geliyor!” sloganının kullanıldığı eserin yeni bir ekran kartı, oyuncu dizüstü bilgisayarı hatta el konsolu olabileceği söylentileri bile dolaşıyor. Bu savlardan en gerçekçi olanı ise eserin; yeni ya da güncellenmiş bir ekran kartı olacağı. Bu kademede, yeni bir Titan serisi ekran kartı da görebiliriz.

 

Videonun NVIDIA GeForce kanalı üzerinden yayınlanmış olması ise oyun odaklı bir eserin geldiği tezini güçlendiriyor.

Güncellenmiş RTX serisi olabilir 

Yayınlanan görüntü kapsamında duyurusu yapılacak eserin ya da eserlerin NVIDIA’nın; AMD’ye ilişkin Navi kartların karşısında konumlandırmayı düşündüğü belirtilen ve daha süratli GDDR6 belleklerle güncellenecek RTX serisi kartlar olabileceğini söylemek, şu basamakta en gerçekçi çıkarım olarak karşımızda duruyor.

Başlamasına sayılı günler kalan Computex’19 fuarında daha ayrıntılı bilgiler alabileceğimizi düşündüğümüz duyuru ile ilgili bizi takip etmeye devam edin.

You may also like

Leave a Comment