Netflix en çok izlenen içerik listelerini İngiltere için paylaştı: Hakan: Muhafız yabancı lisan kategorisinde

by Aybike Güzel
0 comment

Netflix, platform içerisinde yer alan içeriklerin ne kadar izlendiği ile ilgili bilgileri ekseriyetle açıklamaz. Geçtiğimiz haftalarda 2019’un birinci çeyreğindeki yararlar ve abone sayıları yayınlanırken haftanın en yeterli 10 listesi duyurularının da yapılabileceği söylendi. An itibariyle “en çok izlenen listeleri” çok daha kapsamlı olarak Netflix İngiltere Twitter hesabından paylaşıldı.

Her tipten ayın en çok izlenenleri

Twitter’da paylaşılan listelerin hepsi Nisan ayındaki izlenme sayılarını yansıtıyor. Başta ayın en çok izlenen içerikleri olmak üzere, en çok izlenen filmler, en çok izlenen belgeseller, en çok izlenen yabancı lisanda içerikler biçiminde uzuyor. Paylaşılan listelere nazaran Nisan ayında İngiltere’de en çok izlenen içerikler şu halde:

 1. Our Planet
 2. The Perfect Date
 3. The Highwaymen
 4. The Silence
 5. Black Summer
 6. After Life
 7. The Spy Who Dumped Me
 8. Riverdale
 9. Chilling Adventures of Sabrina
 10. You vs. Wild

Listelerin tamamına bu ilişki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıyeten ülkemiz üretimlerinden The Protector (Hakan: Muhafız) lisanı İngilizce olmayanlar kategorisine 10. sıradan da olsa girmeyi başarmış. Netflix’in paylaştığı açıklamalara nazaran Çarşamba gününden itibaren kimi kullanıcılar haftanın en çok izlenenleri listelerini platformun içerisinde de görebilecekler. İngiltere’deki testlerin akabinde yeni özelliğin öteki bölgelere yayılması bekleniyor.

Dili İngilizce olmayanlar tam liste: 
 1.  Quicksand
 2. The Ruthless
 3. Osmosis
 4. Ek Ladki Ko Dekha Toh Aisa Laga
 5. Delhi Crime
 6. Mirage
 7. Bitter Daisies
 8. A Fortunate Man
 9. Burn Out
 10. The Protector

You may also like

Leave a Comment