Moto Z4 tanıtılmadan satışa sunuldu

by Aybike Güzel
0 comment
Motorola’nın Moto Z4 modeli hakkında uzun vakittir birçok sızıntı duyduk. Şimdi tanıtılmayan telefon, değişik bir formda Amazon.com üzerinde satışa sunuldu. Her ne kadar Moto Z4 kısa müddet sonra siteden kaldırılsa da teknik özellikleri ve fiyatı öğrenilmiş oldu. Hatta kimi kullanıcılar aygıtı satın almayı bile başardılar.

Moto Z4 özellikleri

Moto Z4, 6.4 inç boyutunda 2340 x 1080 (Full HD+) çözünürlüklü ekran ile geliyor. Su damlası çentik tasarımının hakim olduğu telefon, gücünü Snapdragon 675 yonga setinden alıyor. Bu yonga setine 4 GB RAM ve 128 GB depolama eşlik ediyor. İsterseniz microSD hafıza kartı takviyesi sayesinde, depolama kapasitesini artırma imkanınız mevcut.

Telefonun art tarafına geçtiğimizde 48 MP + 12 MP çözünürlüklü çift kamera paketi bizleri karşılıyor. Ek olarak art kapağın alt kısmında Moto Mod ilişki noktası bulunuyor. Aygıtı satın almayı başaranların belirttiğine nazaran eski Moto Mod aksesuarlarını Moto Z4 modelinde kullanabiliyorsunuz. Su damlası çentik içerisindeki ön kamera ise 25 MP çözünürlüğünde.

Cihazın başka özellikleri ekrandan parmak izi okuma, 3600 mAh batarya, 15W süratli şarj, kablosuz şarj takviyesi vb. biçiminde sıralanabilir. Amazon.com’dan kaldırılmadan evvel Moto Z4’ün iki farklı versiyonu bulunuyordu. Biri Amazon uygulamalarıyla birlikte gelen versiyon, oburu ise 360 derece Moto Mod ile gelen versiyon biçiminde. Her iki versiyonun fiyat etiketi 499 dolar olarak görüldü. Aygıtı satın almayı başaran bir Reddit kullanıcısı, kutu açılışı görüntüsü bile hazırladı:

You may also like

Leave a Comment