Mario Kart Tour oyununun beta test imgeleri ortaya çıktı

by Aybike Güzel
0 comment
Nintendo, geçtiğimiz aylarda ertelendiği açıklanan Mario Kart Tour oyunun beta testlerine başladı. Şimdilik Japonya’daki kullanıcılara sunulan bu test sürümü ile ilgili ekran manzaraları ise bize oyunla ilgili kimi ayrıntılar veriyor.

Belli bir evreden sonra para ödenmesi gerekecek

Bu versiyon bir beta sürüm olduğu için oyunla ilgili birtakım şeylerin değişebileceğini belirtelim. Lakin genel manada sızan fotoğraflardaki üzere bir oyun bizi bekliyor. Görsellere bakacak olursak oyunun oynanma hali Mario Kart’a epey benziyor. Lakin farklı olarak hızlanmanın otomatik olduğu ve kullanıcıların yapmaları gereken tek şeyin ekranı sağa ve sola kaydırmak olduğunu anlıyoruz.

Ayrıca, oyunla ilgili değişik olan şey ise yatay olarak değil dikey olarak oynanması.  Mario, Luigi, Peach, Daisy, Toad, Toadette, Rosalina, Waluigi, Baby Peach, Baby Daisy, Baby Rosalina, Metal Mario, Larry, Lemmy, Ludwig, Dry Bones ve Dry Bowser üzere karakterlerin olacağı oyun “free to start” olacak. Bu da oyunda aşikâr bir evreye geldiğinizde devam etmek için para ödemek zorunda olduğunuz manasına geliyor.

You may also like

Leave a Comment