Logitech G502 kablosundan kurtuluyor

by Aybike Güzel
0 comment

Oyuncu faresi dendiğinde kendi isminden sıkça kelam ettirmeyi başaran G502, etraf üniteleri üreticisi Logitech’in değerli eserlerinden. Firma, bu modelin kablosuz versiyonu olan G502 Lightspeed’i duyurdu. Tasarım ve teknik özellikleri kablolu modelle birebir tıpkı olan yeni fare kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Düşük gecikme ve kablosuz şarj

Logitech G502 Lightspeed kablosuz olmasına karşın hiçbir özelliğini kaybetmiyor. 11 programlanabilir tuş, Lightsync takviyeli RGB ışık üzere kablolu modelde bulunan tüm özellikler bu farede de var. Hatta 16 bin DPI’a kadar hassaslık sunan Hero 16K sensörü yerini koruyor. Bunlarla birlikte farenin PowerPlay kablosuz şarj takviyesi de mevcut.

Logitech G502 Lightspeed 114 gram tartıya sahip. Kablolu modelden 7 gram daha hafif. Yanında gelen 16 gram ek ağırlıkla isteğinize nazaran ayarlamalar yapabiliyorsunuz. Ayrıyeten farenin “PVC-Free” gereçle üretildiğinin altı çiziliyor.

Firmanın belirttiğine nazaran Logitech G502’nin bataryası 48 saat kullanım ömrü sunuyor. Şayet daha evvel bahsettiğimiz PowerPlay kablosuz şarj matından alırsanız şarj müddetini düşünmenize gerek olmayacaktır. Lakin 99 dolar fiyat etiketi bulunan bu matı almak istemeyen kullanıcılar, kutu içerisinden çıkan Micro USB kabloyu kullanmak zorundalar.

Sonuç olarak Logitech G502 dizaynını beğenenler için kablosuz bir versiyon sevindirici olacaktır. Ayrıyeten firma, gecikmenin kablolu versiyondan bile daha az olduğunu da söylüyor. Tüm bu özelliklerine karşın farenin 149 dolar üzere epeyce yüksek fiyat etiketi mevcut.

You may also like

Leave a Comment