Kripto topluluğu, 31 Temmuz 2022 için Ethereum fiyatını tahmin etti!

by Aybike Güzel
0 comment

Son birkaç ay içinde, Ethereum ( ETH ) ve daha geniş kripto para piyasası, Federal Rezerv’in yüksek faiz oranlarını uygulamak için adımlar attığı yüksek enflasyon ile karakterize edilen bir atmosferde faaliyet gösterdi. İkinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum, Haziran ayında 1.000 dolarlık destek bölgesinin altına düştü. Peki Temmuz sonunda Ethereum’un piyasa değeri için beklenti ne?

Kripto topluluğu, 31 Temmuz 2022 için Ethereum fiyatını tahmin etti!

Özellikle, ekonomik yavaşlama endişeleri arttıkça Ethereum gibi daha riskli varlıklar sert bir şekilde değer kaybetti. Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum, Haziran ayında 1.000 dolarlık destek bölgesinin altına düştü.

Yılın başından bu yana Ethereum fiyatındaki önemli düşüşe rağmen, CoinMarketCap’teki topluluk, merkezi olmayan para biriminin 31 Temmuz 2022’ye kadar ortalama 2.529 $ fiyatla işlem göreceğini tahmin ediyor.

Bu projeksiyon 11.529 oy aldı ve ETH’nin mevcut fiyatından 1.479 dolar veya bir başka deyişle %140 daha fazla.

Ethereum fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap.com

Ethereum fiyat analizi

Geçtiğimiz gün Ethereum, son 24 saatte %1.69 artış ve önceki haftaya göre %13.25 düşüşle 1.052 dolardan işlem görüyordu. CoinMarketCap verilerinden alınan verilere göre, DeFi varlığının toplam piyasa değeri 127 milyar dolar.

Ethereum fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap.com

Bu içeriği yayınladığımız sıralarda ise Ethereum son 24 saat içinde, %0,46 değer artışı ile 1.069 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bununla birlikte, çok önemli 1.000 dolarlık destek seviyesinin üzerinde olduğu için, merkezi olmayan varlık için her şey karamsar değil.

Aslında, Haziran ayında kaydedilen veriler, Ethereum’un yüz binlerce yeni adres biriktirmeye devam ettiğini, özellikle ağın her hafta yaklaşık 500.000 yeni adres eklediğini ve 8 Haziran itibariyle 200 milyon kümülatif adresi aştığını buldu.

Yakın zamanda Meta’nın (NASDAQ: FB ) Facebook’u ABD’deki seçkin yaratıcılarla Ethereum ve Polygon NFT’leri test etmeye başlarken, Circle’ın Euro Coin’i şu anda Ethereum’da mevcut ve önde gelen kripto borsaları ve DeFi protokolleri tarafından desteklenecek.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

You may also like

Leave a Comment