John Wick oyunu Epic Games Store özel olacak

by Aybike Güzel
0 comment

Efsane karakter John Wick sinema salonlarını tekrar alt üst etmeye gelirken oyun dünyasına da strateji tipi olarak adım atacak. John Wick Hex oyunu sinemanın üretimcileri ile birlikte hazırlandı.

John Wick Hex neler sunuyor?

Thomas Was Alone ve Volume üzere başarılı üretimlerin ardındaki isim olan Mike Bithell imzalı John Wick Hex sinemanın tersine strateji tipini barındırıyor. Oyuncular öykü modunda ilerleyen oyunda senaryoya nazaran kaçış planı yapmak zorunda. Cephane sonlu olduğu için stratejinin de yeterli planlanması gerekiyor.

Her kısımda farklı bir senaryo yer alırken elde ettiğiniz paralarla ekipmanlarınızı güçlendirmeniz gerekiyor. Oyunda silahların gerçekçi simülasyonlara sahip olduğu söz ediliyor.

Görsel içeriklerin tasarımı sineması yansıtacak formda hazırlanan oyunda senaryolar, ortam, karakterler büsbütün sinemanın üretimcileri paralelinde belirlenmiş. Ian McShane ve Lance Reddick üzere usta seslendirme sanatkarları da karakterlere hayat veriyor.

John Wick 3 filmi 17 Mayıs tarihinde vizyonda olacak. John Wick Hex oyunu ise şimdi net bir çıkış tarihine sahip değil. Oyunun PC versiyonu Epic Games mağazasına özel olacak.

 

You may also like

Leave a Comment