Iron Man VR, 28 Şubat’ta PS VR için sunulacak

by Aybike Güzel
0 comment

Marvel’ın Iron Man VR oyunu, sonunda resmi bir tarih kazandı. PS VR için 28 Ekim 2020’de oyunculara sunulacak yazılım, daha evvel 2019’da çıkacak biçiminde açıklamalara husus olmuştu. Resmi açıklamanın akabinde geliştirici Camouflaj, bir de öykü fragmanı yayınladı.

Iron Man VR içerisinde ana karakterimiz, Tony Stark, silah üretmekten emekli olup iç benliğinin kötülükle savaşına vakit ayırıyor. Bu safhada Ghost ismindeki hacker ve büyük şirket aksisi aktivist, onunla gayret ediyor. Ghost, dünya çapında Stark pozisyonlarına akınlar düzenlerken Stark teknolojisini kendi maksatları için modifiye ederek kullanıyor.

50 dolarlık fiyat etiketiyle gelecek olan Iron Man VR digital deluxe edition, içerisinde oyunun yanı sıra 12 araştırma puanını sunacak. Bu puanlar, oyunda yeni silahlar ve yüksetlmelere daha erken erişmenize imkan sağlayacak.

Bunun yanında paket içerisinde oyuna tesiri olmayan oyun müziklerinin dijital kopyası, dört Iron Man zırh kostümü ve bir PS4 teması bulunacak. Ön sipariş verenler ise bunların üzerine dördüncü Iron Man kostümüne ve ikinci PS4 temasına sahip olacak, bunun yanında bir aylık fiyatsız Marvel Unlimited aboneliği de gelecek.

You may also like

Leave a Comment