Instagram’ın Keşfet kısmında artık öyküler de gösteriliyor

by Aybike Güzel
0 comment
Instagram’da yer alan Keşfet kısmı, takip etmediğiniz kullanıcıların yeni içerikleri görmek ve keşfetmek için olağanüstü bir yol diyebiliriz. Şirketin açıklamalarına nazaran her ay kullanıcıların yüzde 50’sinden fazlasının kullandığı bu özelliğin, yenilikler ve güncellemelerle daha da genişletildiği açıklandı.

Keşfet’in içeriği genişletildi

Facebook’un sahip olduğu Instagram, uzun bir müddettir Keşfet bölümünün yeni tasarım ve içeriğini test ediyordu. Şirketten yapılan yeni açıklamayla birlikte de bu yeniliklerin tüm kullanıcılara sunulduğu belirtildi. Artık Keşfet kısmına gittiğinizde yiyecek, seyahat, sanat ve ilgilendiğiniz öteki bahis başlıklarının yanı sıra, IGTV ve Alışveriş kısayollarını da gezinti çubuğunda görebileceksiniz.

Yapılan açıklamaya nazaran IGTV ve Alışveriş kısımları günde 500 milyondan fazla kullanıcı tarafından ziyaret ediliyor ve Instagram bunları daha da göz önüne getirerek erişimi yükseltmenin peşinde. Buna ek olarak artık Keşfet kısmında kullanıcıların hikayelerine de yer veriliyor. Tüm bu yeniliklere çabucak erişmek istiyorsanız, Instagram uygulamanızın güncel olduğundan emin olun.

You may also like

Leave a Comment