HyperX, Cloud III oyuncu kulaklığını duyurdu: İşte özellikleri ve fiyatı

by Aybike Güzel
0 comment
Kingston’un oyuncu odaklı alt markası HyperX, Computex 2023 teknoloji fuarı kapsamında birbirinden argümanlı yeni eserlerini sergiledi. Bunlar ortasından en dikkat çeken ise HyperX Cloud 3 oldu diyebiliriz. Pekala firmanın ikonik tasarım çizgisini koruyan oyun kulaklığı neler sunuyor? İşte HyperX Cloud III özellikleri ve fiyatı.

HyperX Cloud III özellikleri

Yaklaşık sekiz yıl evvel piyasaya çıkan Cloud II’nin halefi olan HyperX Cloud III, kablolu bir yapıda özel olarak ayarlanmış 53 mm şoförler ile öne çıkıyor. Öteki tarafta DTS Headphone X: Spatial Audio ve 3D uzamsal ses özelliği ile desteklenen kulaklık, oyun içi sesli sohbetler ve davetler için çıkarılabilir 10 mm’lik bir mikrofona sahip. Bu noktada HyperX, kulaklığın ülkü ses ve hassasiyet için akustik mühendisliği grubu tarafından ayarlandığını belirtiyor. 

Dizayna gelecek olursak HyperX Cloud III, baş bandında ve kulak yastıklarında özel bir hafızalı köpük barındırıyor. Dış tarafta ise dayanıklı metal çerçeve tercih edilmiş. 307 gram ağırlığında olan kulaklığın art kısmında ise, bir adet ses denetim düğmesi, sessize alma düğmesi ve ses durumları için denetim LED’i bulunuyor.

Cihazın irtibat seçenekleri ortasında ise 3,5 mm kulaklık yuvası, USB-C ve USB-A konektörleri yer almakta. HyperX Cloud III, 100 dolardan başlayan fiyatlar ile Siyah ve Kırmızı olmak üzere iki farklı seçenekte satışa sunulacak. 

You may also like

Leave a Comment