HP, kurumsala yönelik yeni Color LaserJet serisi yazıcıları tanıttı

by Aybike Güzel
0 comment
Baskı teknolojileri alanında öncü isimlerden olan HP, yeni jenerasyon sürdürülebilir baskı tahlillerini tanıttı. Yeni baskı tahlilleri özellikler işletmeler için tasarlanmış durumda. Firma, tüm yeni HP Color LaserJet serisi yazıcılarda yüzde 27’ye kadar daha az güç kullanımı ve ambalajda yüzde 78’e kadar daha az plastik sağlayan yeni kuşak sürdürülebilir tonerler kullanarak “sürdürülebilir” maksatlarını netleştiriyor.

HP Ofis Baskı Donanımı Global Lideri ve Genel Müdürü Xavier Garcia, yaptığı açıklamada “Color LaserJet 4000 serisi, küçük işletmelerin kolay, muteber ve profesyonel baskı ile üretkenliği en üst seviyeye çıkarması için tasarlandı. Müşterilerimiz büyüdükçe, Color LaserJet Enterprise 5000/6000 üretkenliği ve ölçeği mümkün kılmaya hazır” tabirlerini kullandı.

HP, yeni TerraJet toner teknolojisini, baskı sırasında yüzde 27 daha az güç gerektiren, plastikte yüzde 78’e kadar azalma sağlayan ve yüzde 20’ye kadar daha fazla yazdırılabilir renkle daha keskin detaylar sunan gelişmiş bir toner olarak açıklıyor.

HP Color LaserJet 4200/4300

Yeni HP Color LaserJet 4200/4300, küçük işletme müşterilerinin yıllardır güvendiği LaserJet Pro serisini daha fazla verimlilik ve gelişmiş yönetilebilirlik ile geliştiriyor. Kompakt bir dizaynla sunulan 4200/4300 serisi, süratli, iki taraflı renkli baskı ve tarama yetenekleriyle geliyor.

Yeni seri, HP Wolf Security ile birlikte gelirken tıpkı vakitte yüzde 25 daha yüksek baskı hızları sunuyor. Yazıcıları tek bir ekrandan görüntülemek, denetim etmek ve yönetmek için hepsi bir ortada bir yazıcı idare aracı olan HP Smart Admin Dashboard’a da sahip.

HP Color LaserJet Enterprise 5000/6000 ve X500/X600

Küçük işletmeler büyüdükçe ve baskı gereksinimleri da daha karmaşık hale geliyor. HP Color LaserJet Enterprise 5000/6000 ve X500/X600 serisi hem daha büyük iş yerleri hem de günümüzün hibrit ofisleri için tasarlanmış durumda. HP’ye nazaran yeni seri, ve A4 yazıcı maliyetine A3 fotokopi makinesinin üretkenliğini ve verimliliğini sunuyor.

HP Color LaserJet Enterprise 5000/6000 ve X500/X600’ün öne çıkan özellikleri ortasında kağıt sürece, ADF, son süreç seçenekleri ve sürat lisansı siparişine nazaran yapılandırma ile sektörde birinci kere özelleştirme yapabilme yer alıyor. Sektörün en süratli A4 renkli laserjet hızlarıyla gelen yeni eserler, bilgisayar olmadan vurgulama, redaksiyon ve işaretleme yapılmasına imkan tanıyor. Tıpkı vakitte HP EveryPage with Reverse and Retry ile taranan evraklarda sorusuz dijitalleşme vadediliyor.

You may also like

Leave a Comment