HONOR X Serisi Birinci Sefer Türkiye’ye Geliyor

by Aybike Güzel
0 comment

Küresel bir teknoloji markası olan HONOR, yeni modellerini Türkiye’deki kullanıcılar ile buluşturmaya devam ediyor. Akıllı telefon ve ekosistem eserlerinde dünyanın her yerindeki kullanıcıların gereksinimlerine yönelik eserlere imza atan firmanın globalde 100 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan X serisi çok yakında Türkiye pazarında satışa çıkıyor.

HONOR’un eser yelpazesinin kıymetli bir kesimi olan HONOR X serisi, firmanın yıldız eser kategorilerinden biri. Her kuşak yenilik ve atılım konusunda mert adımların atıldığı bu seride, tüketicilere fiyatına nazaran kusursuz performans sağlayan aygıtların sunulması hedefleniyor. Sağlam donanım, fevkalâde personellik, istikrarlı irtibat ve sıkıntısız bir sistemin tasarlanması, HONOR X serisinin DNA’sında yer alıyor.

Globalde büyük muvaffakiyet yakalayan X serisi, kullanıcılara hem tasarım hem de özellikler açısından orijinal bir tecrübe yaşatıyor. Segmentinde başkan özelliklere sahip olan bu yeni model, sınıfının en yeterlisi özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Tüm dünyada 30 binden fazla tecrübe mağazası bulunan ve dünya çapındaki toplam çalışan sayısının yüzde 60’ını Ar-Ge çalışanlarının oluşturduğu HONOR’un biri Fransa’da biri de Japonya’da olmak üzere altı ArGe merkezi ve 100’den fazla inovasyon laboratuvarı bulunuyor.

Bu Ar-Ge merkezinde her eserin titiz kalite testi için binlerce aygıt kullanılıyor ve kimi aygıtlar 24 saat x 365 gün boyunca durmaksızın çalıştırılıyor. Örneğin aygıtın düğme testi ele alındığında, HONOR sanayi standardını 200.000 sefer basımdan 1 milyon defa basıma çıkarmıştır, bu da 18 yıllık kullanımdan sonra hasar görmeyeceğini garanti edebilir.

Bu yatırımları sayesinde kullanıcıların gereksinimlerine yönelik eserlere odaklanan ve bu eserlerde daha evvel görülmeyen yeniliklere imza atan firma 2023 yılında X serisi başta olmak üzere Türkiye’de yepisyeni eserler ile karşımıza çıkacak.

HONOR son olarak tasarımı ve özellikleriyle öne çıkan, Sony IMX800 sensörünü birinci sefer kullanan HONOR 70 modeli ve HONOR Pad 8 üzere uygun fiyata üstün özellikleri bulunan modellerini Türkiye pazarında satışa sunmuş ve kullanıcıların büyük beğenisini toplamıştı.

You may also like

Leave a Comment