Honor Earbuds X5 kablosuz kulaklık tanıtıldı: 27 saatlik pil ömrü, 40 dolar fiyat

by Aybike Güzel
0 comment

Honor bugün düzenlediği aktiflikte Honor 90 serisi akıllı telefonlarını tanıtmakla kalmadı tıpkı vakitte yeni bir kablosuz kulaklık da duyurdu. Honor Earbuds X5 olarak isimlendirilen model yakın vakitte piyasaya sürülen Oppo Enco R2’ye misal özellikler sunuyor.

Kablosuz kulaklık ne yazık ki aktif gürültü engelleme (ANC) teknolojisine sahip değil. Buz beyazı ve mercan pembesi olmak üzere iki renk seçeneği ile geliyor. Haziran ayında 40 dolar üzere bir fiyat etiketiyle satışa çıkacak.

Honor Earbuds X5 özellikleri

Honor Earbuds X5, 13.4 mm şoförlerle donatıldı ve Bluetooth 5.3 üzerinden temas kuruyor. Çok noktalı irtibat dayanağı sayesinde birebir anda iki aygıta bağlanabildiği üzere bunlar ortasında geçiş yapılmasını mümkün kılıyor.

Kulaklıkların Honor akıllı telefonlarla basitçe eşleştirilebildiğini belirtelim. Tüm bunlara ek olarak dokunmatik kontrol ve aramalar için ENC (çevresel gürültü engelleme) dayanağı de mevcut.

Honor Earbuds X5’in şarj kutusu ile birlikte 27 saate kadar pil ömrü sunduğu açıklandı. Kulaklıklar tek şarjla 5 saat üzere bir çalma müddeti sağlıyor. Yeni kablosuz kulaklığın memleketler arası pazarlarda piyasaya sürülüp sürülmeyeceği konusunda şimdi bir bilgi yok.

You may also like

Leave a Comment