Google, tüm seyahat araçlarını Seyahatler web sitesi altında birleştirdi

by Aybike Güzel
0 comment
Bazı kullanıcıların bildiği üzere Google’ın seyahatle ilgili çeşitli eserleri ve hizmetleri var ve bunları seyahat web sitelerine pazarlıyor. Şayet siz de Google‘ı seyahatlerinizle ilgili bilgiler için kaynak olarak kullanmayı tercih ediyorsanız ve uçak bileti bulmak, otel rezervasyonu yapmak yahut ziyaret etmek üzere olduğunuz yer hakkında bilgi edinmek için araştırmalar yapıyorsanız Google’ın hayatınızı biraz daha kolaylaştırdığını söyleyelim.

Tüm seyahat araçları tek bir yerde

Şirket kısa müddet evvel Geziler isminde yeni bir web sitesi başlattı. Bazılarınızın şirketin çevrimdışı seyahat arkadaşı uygulaması olan Google Trips‘i düşünüyor olabileceğini biliyoruz, lakin emsal emellere hizmet etseler de bu iki hizmet birebir değil. Google Seyahatleri web sitesi ile, gezginlere uçuş aramak, otel rezervasyonu yapmak ve rehber aramak için tek bir adres sunuyor.
Google’ın bu sitede sunduğu hizmetler yeni değil. Lakin bundan evvel şirketin bu eserleri dağılmış durumdaydı. Örneğin bir otel aramak, uçak bileti almak yahut rezervasyon yapmak için şirketin çeşitli çözümlerini kullanmanız gerekiyordu. Lakin artık tüm bu hizmetler ve daha fazlası sadece bir çatı altında birleştirildi. Şayet Google’ın yeni servisi olan Geziler’i keşfetmek istiyorsanız, buraya tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz.

You may also like

Leave a Comment