Google Pixel 3a ve 3a XL render manzaraları sızdı

by Aybike Güzel
0 comment
Uzun bir müddettir Google‘ın orta segment aygıtlar üreteceği söyleniyordu. Şirketin, Pixel 3a ve Pixel 3a XL olarak adalandırdığı ve amiral gemisi modellerine oranla daha bütçe dostu olan bu akıllı telefonları Google I / O 2019 aktifliğinin birinci gününde, yani 7 Mayıs tarihinde tanıtması bekleniyor.

Standart tasarım

Android Headlines sitesinde, özel başlığıyla yayınlanan bir haberde, Google Pixel 3a ve 3a XL modellerine ilişkin olduğu tez edilen resmi render imgeleri paylaşıldı. Görsellerde akıllı telefonların birbirlerinden çok da farklı olmadığını gösterirken, Pixel 3a XL modelinin render görüntülerin bilakis daha büyük olması bekleniyor.

Bunun dışında telefonların dizaynları standartların dışına çıkmamış ve kalın çerçevelere sahip olduklarını söyleyebiliriz. Pixel 3 XL’den farklı olarak, Pixel 3a XL modeline rastgele bir çentik yer almadığı da göze çarpan öbür bir ayrıntı. Bilgiler şimdilik bu biçimde lakin önümüzdeki günlerde aygıtlarla ilgili daha fazla ayrıntılarının su yüzüne çıkmasını bekliyoruz.

You may also like

Leave a Comment