Fortnite’a “Avengers: Endgame” aktifliği geliyor

by Aybike Güzel
0 comment

Popüler battle royale oyunu Fortnite’ın bu popülerliğinin en büyük sebeplerinden biri hiç elbet oyun içi etkinlikler oluyor. Bazen özel oyun modları ile gelen etkinlikler, ünlü DJ’ler tarafından yapılan canlı konserlere kadar vardı. Bugün ise Avengers: Endgame sineması için özel bir aktiflik düzenleneceği resmi Fortnite Twitter hesabından paylaşıldı.

25 Nisan’da başlıyor

FortniteXAvengers etiketi ile paylaşılan aktiflikte rastgele bir detay yer almıyor. Yalnızca 25 Nisan tarihinde başlayacağı bilgisi mevcut. Hatırlarsanız Marvel ve Epic Games ortasındaki birinci aktiflik mutabakatı bu değil. Daha öncesinde evvelki Avengers sinemasının Thanos karakteri oyun içerisinde kendine yer bulmuştu. Sonsuzluk eldiveninin kovalandığı aktiflik oyun severler tarafından epeyce beğenildi.

Yeni oyun modu hakkında bir ayrıntı olmasa da şimdiden evvelki aktiflik üzere oyuncuların dikkatini çekmeye başlayacaktır. Aktiflik hem Fortnite’ın hem de Avengers: Endgame sinemasının isimlerini daha çok duyurması açısından değerli denilebilir.

Yeni oyun modunun devreye girmesine sadece üç gün kaldığı için nasıl bir aktiflik olacağını yakın vakitte öğrenme ihtimalimiz hayli yüksek. DonanımHaber’i takipte kalarak aktiflik açıklandığı an haberini alabilirsiniz. Bahsedilen Twitter paylaşımını ise aşağıdan inceleyebilirsiniz:

You may also like

Leave a Comment