Evvel Upon a Time in Hollywood’un birinci uzun fragmanı yayınlandı

by Aybike Güzel
0 comment
Sinema tarihinin en güzel direktörleri ortasında gösterilen Quentin Tarantino, bu yaz dokuzuncu sinemasıyla beyaz perdeye geri dönecek. Ünlü direktörün yeni sineması Evvel Upon a Time in Hollywood için bugün birinci uzun fragman yayınlandı. İki buçuk dakika uzunluğundaki fragmanda sinema epey etkileyici görünüyor.

Quentin Tarantino, Evvel Upon a Time in Hollywood’da birçok ünlü aktör ve aktrisi bir ortaya getirmiş. Sinemanın başrollerinde Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt ikilisi yer alıyor. Ayrıyeten Margot Robbie, Al Pacino, Kurt Russell ve Dakota Fanning üzere isimler de sinemanın takımında bulunuyor.

Once Upon a Time in Hollywood, bizleri 1969’un Los Angeles’ı ve Hollywood’unda büyüleyici bir seyahate çıkaracak. Leonardo DiCaprio sinemada Rick Dalton isimli, artık çok da fazla kimsenin tanımadığı bir aktörü canlandırıyor. Brad Pitt’i ise Rick Dalton’un en güzel arkadaşı ve tıpkı vakitte dublörü olan Cliff Booth rolünde görüyoruz.

Margot Robbie de 60’ların ünlü aktrislerinden olan Sharon Tate’i canlandırıyor. 1968 yılında direktör Roman Polanski ile evlenen Sharon Tate, 8,5 aylık gebeyken Charles Manson tarikatı tarafından meskeninde vahşice öldürülmüştü. Evvel Upon a Time in Hollywood’da bu olayın perde gerisinin ele alınması bekleniyor.

Once Upon a Time in Hollywood, ülkemizde 23 Ağustos’ta vizyona girecek.  

You may also like

Leave a Comment