Dört kameralı Honor 20 Pro ile çekilmiş fotoğraf örnekleri

by Aybike Güzel
0 comment

Honor 20 serisi 21 Mayıs tarihinde tanıtılacak. Birtakım sızıntılarla kendini göstermeye başlayan telefonun dört art kameraya sahip olacağını biliyoruz. Bugün ise firma tarafından Honor 20 Pro ile çekilmiş fotoğraf örnekleri paylaşıldı.

f/1.4 diyafram açıklığı

Honor 20 Pro’nun ana kamera sensörü, günümüz amiral gemi modellerinden alışık olduğumuz üzere 48 MP çözünürlüğünde. Lakin değerli bir değişime sahip. 48 MP’lik ana sensör, kesimde birinci defa f/1.4 diyafram açıklığı sunuyor. Bu da aygıtın düşük ışık performansının hayli âlâ olacağı manasına geliyor. Esasen paylaşılan gece fotoğrafları da 48 MP’lik bu sensöre ilişkin.

Bu iki düşük ışık çekimi haricinde gün batımının yer aldığı farklı bir fotoğraf bulunuyor. Bu fotoğraf ise aygıtın ultra geniş açı sensörüyle çekilmiş. Evvelki sızıntılar ultra geniş açı sensörünün 16 MP çözünürlüğünde olduğuna işaret ediyordu. Bunlar haricinde derinlik algılama ve makro çekim için iki adet daha sensör bulunacak. Ayrıyeten fotoğrafların sol alt kısmında görülen filigrandan anlayabileceğiniz üzere, kamera paketi yapay zeka takviyesine de sahip.

Honor 20 Pro’nun sızdırılan başka özellikleri; 6.26 inç boyutunda delikli ekran, Kirin 980 yonga seti, 6 GB RAM, 128 GB depolama 3750 mAh batarya vb. biçiminde. Tanıtımına bir haftadan az kaldığından ötürü resmi bilgiler için çok fazla beklememize gerek kalmayacak.

You may also like

Leave a Comment