Captain Marvel ve Audi e-tron’u buluşturan yeni reklam sineması

by Aybike Güzel
0 comment

Tony Stark’ın ikonik Audi R8’i dünyaya tanıtmasının akabinde Marvel fanları tarafından benimsenen Audi, bildiğiniz üzere yakında vizyona girecek Avengers: Endgame filminin de sponsoru. Şirket, bu iş birliği kapsamında elektrikli Audi e-tron ve Captain Marvel’ı yeni reklam sinemasında buluşturdu.

“The Debriefing” yani bilgilendirme adı altında yayınlanan görüntüde Audi, uzun vakittir dünyadan uzak kalan Captain Marvel’ı yaşanan değişiklikler konusunda bilgilendiriyor. Brie Larson’ın canlandırdığı Captain Marvel, bu toplantıda birinci olarak kahramanlar hakkında bilgi alıyor. Captain Marvel’ı çağdaş teknolojiyle de tanıştıran hükumet casusu, çağımızın en büyük tehlikelerinden biri olan gluten hakkında ikazlarda bulunmayı da ihmal etmiyor.

Tüm bunların akabinde sıra, Captain Marvel’ın elektrikli Audi e-tron ile tanışmasına geliyor. Aracın uçup uçmadığını merak eden Captain Marvel, “Doğru şoförle neden olmasın” karşılığını alıyor. Tek ihtiyacının süratli şarj olduğunu öğrendiğinde ise aracı tek bir hareketiyle saniyeler içinde şarj ediyor. Son olarak da şoför koltuğuna atlayıp son derece sessiz ve süratli bir seyahate çıkmak kalıyor. Alışılmış ki Goose da art koltuktaki yerini almış durumda.

Gelen bilgilere nazaran sinemada Audi e-tron’un üretim versiyonu kullanılmayacak. Onun yerine sinemaseverlerin karşısına e-tron Sportback konsepti ve e-tron GT konsepti çıkacak. e-tron GT konsepti Tony Stark tarafından kullanılacak. Avengers: Endgame 26 Nisan’da ABD’de vizyona girecek. Sinemanın Hollywood prömiyerinde Audi’nin araçları da sergilenecek.

İşte Audi e-tron ve Captain Marvel’ı buluşturan reklam sineması:

Foto Galeri | 24 Görsel Görüntüle

You may also like

Leave a Comment