Binance, TikTok fenomeni Khaby Lame ile ortak oldu!

by Aybike Güzel
0 comment

Kripto para borsası Binance, TikTok üzerinden yayınladığı videolarının popülaritesi nedeniyle ün kazanan İtalyan-Senegalli video oluşturucu olan Khaby Lame ile bir ortaklık kurdu.

Binance, TikTok fenomeni Khaby Lame ile ortak oldu!

140 milyon takipçisi ile popüler sosyal medya platformu TikTok üzerinden en çok takip edilen video oluşturucu Khaby, geçtiğimiz gün duyurduğu üzere, Binance için dünya çapında bir marka elçisi olarak hizmet verecek.

Ticaret hacmi ile dünyanın en büyük kripto borsasına güç veren blok zinciri ekosistemi olan Binance, Web3’ün farkındalığını ve benimsenmesini artırmak için Khaby ile işbirliği yapacak.

Binance neden Khaby Lame ile işbirliği yaptı?

Khaby, tek kelime konuşmadan karmaşık durumların, aslında ne kadar basit yollarla aşılabileceğine dair videolar sunarak bir TikTok sosyal medya fenomeni oldu.

İçerik oluşturucu, Web3’ü çevreleyen bazı sorunları ortadan kaldırmak için ticari marka yeteneğini kullanacak ve özel takas edilemez token ( NFT ) koleksiyonlarının oluşturulması konusunda Binance ile işbirliği yapacak.

Binance, büyük isimlerle ortaklıklarını hızlandırıyor

Binance bilindiği üzere 23 Haziran’da, NFT’lerle Web3’ten yararlanarak futbol yıldızı Cristiano Ronaldo’yu hayranlarıyla buluşturmayı amaçlayan çok yıllı özel bir ortaklık ilan ettiğini duyurmuştu.

Ronaldo ve Binance arasındaki ortaklığın mali şartları açıklanmamasına rağmen, kripto para şirketlerinin çoğunluğunun devam eden piyasa değer kaybı sonucunda reklam ve ünlü desteklerine yaptığı harcamaları azalttığını ayrıca belirtmeden geçmeyelim.

You may also like

Leave a Comment