Asus Zenfone 6 dönen kamerayla geliyor

by Aybike Güzel
0 comment

Asus, akıllı telefon pazarında tekrardan tezli firmalardan biri olmak istiyor. Zenfone 6 amiral gemisi de bu istek doğrultusunda tanıtılacak. Türkiye saati ile 21:00’da başlayacak aktifliğe az bir mühlet kala, telefonun basın görselleri ortaya çıktı. Kamera kısmında enteresan bir tahlil bizleri bekliyor.

Arkadan öne dönen kamera

Asus Zenfone 6’nın çerçevesiz ve çentiksiz dizaynla geleceği esasen biliniyordu. Fakat bunun hangi sistemle olacağı konusu meçhuldü. Kimi sızıntılar çift taraftan kızaklı yapıya işaret ediyordu. Yeni görülen fotoğraflarda ise arkadan öne dönen kamera sistemi mevcut. Bu sayede art kamera paketini ön kameraymış gibi kullanmanıza imkan tanınacak

Görsellerden fark edilen öbür özellik ise parmak izi sensörü. Günümüz amiral gemileri ekran üzerinden parmak izi okuma özelliğine sahipken, Asus art tarafa konumlandırılan sensör tahlilinde kalmayı tercih etmiş.

Cihazın daha evvel sızdırılan başka özellikleri; Snapdragon 855 yonga seti, 5000 mAh batarya, 48 MP + 13 MP çift kamera, 3.5 mm kulaklık girişi, microSD hafıza kartı dayanağı formunda sıralanabiliyor. 21:00’da başlayacak aktifliği aşağıdaki görüntü üzerinden canlı izleyebilirsiniz.

You may also like

Leave a Comment